Oranžová popáté-a je vymalováno

16. září 2012 v 20:50 | Aksal |  O blogu a o mně..
Jak už asi nadpis potvrzuje,pokoj je vymalovaný. Na oranžovo. Není to tak hrozné. Celkem se mi to i líbí! Překvapivé,že? Rozhodně udělám fotku té oranžové. Je to taková meruňková..

Po víkendu,který jsem si užila na rybářských závodech se cítím,taková odpočatá.
Odpočatá? To ano. Vyspalá? To ne. Tak trochu jsme ponocovali se sestřenicí a ráno jsme museli vstávat v 6,30,ale jinak to ušlo. Nezdá se to,ale to vstávání dá člověku hodně.
Rybářské závody byly vtipné a únavné. A tak potěší nasrání bratrance:

Já: "Chytil si něco?"
On: "Hm."
Já: "A co?"
On: "Hovno!!"

Koho by to nepotěšilo. Zasloužil si to. Řekl mi že mi smrdí oko.
Malá sestřenice byla lepší než malej bratranec (byly dětské a dospělácké.) .. Měla 42 bodů. A on? Čisťoučkou a nepoškozenou NULU.

Večer (21,00) nás přijeli navštívit sestřenčini kamarádi. Až starší babička (mladá nebyla doma) vylezla s holí,že je s ní přetáhne. Mluvili jsme s nimi totiž z okna a oni tam řvali.
Radek,který mě chtěl,si hrál na Simíra Gerchána. Popravdě je trošku postižený. Dělali jsme si z něch srandu. Mladší sestřenice,která mi je dost podobná kreslila na okno srdíčka.. On byl nadšený. Děláme si z něj srandu,ale na jeho místě bych taky nechtěla být. No nemyslete si,nechtěla jsem ho. Je mu osmnáct,ale sranda byla. Michal smál až David spadl z kola na Míru.

Dnes mě babička přivezla domů a já si lehla s úsměvem do postele,usnula jsem. Sice jen na dvě minutky,ale přece. Byla jsem vážně utahaná.
Na dnešní večer neplánuju koukání na televizi. Musim spát,protože zítra vstávám brzy,máme od sedmi. Takže žádné "Ještě chvilku." Aksal! (Je směšně jak mluvím sama se sebou,že?) Plánuju jít spát,ihned po dopsání tohoto článku. A já si musím,alespoň něco splnit.
Do školy se těším,jako nikdy jindy. Baví mě to,no asi tak,jako v první třídě.
 


Komentáře

1 Satine Satine | Web | 18. září 2012 v 17:12 | Reagovat

Tak vidíš, že to nakonec není tak hrozný. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama