Klávesnice

26. září 2012 v 21:57 | Aksal |  O blogu a o mně..
Napsat článek bez klávesnice nejde. Bárt překousnul kabel a tak jsme to dva dny lepili.

No nic jinýho nemůže nasrat,než nemoc na začátku školního roku. Ono nestačí že neumím dýchat nosem a tak musím mít přiotevřená ústa,ale teď musim mít pusu na maximum dokořán abych se vůbec mohla nadechnout. Velice vtipné vysvětlovat můj napuchlí nos,jak neumí dýchat.
Ve škole to přežívám,ale horší je když mám něco přečíst. Musím potichu aby mě nebolelo v krku,musím dělat desetivteřinové přestávky abych se nadechla a musím znít tak hrozně.. Vá ..

Prodám rýmu+kašel za výhodnou cenu- 1,-
ZNAČKA: urychleně!!

Škola není zase tak blbá jak si ostatní myslí,ale jde jen o to snažit se. Já se snažím,teda snažím se snažit se. Přece jen se mi vysvědční píše na přihlášku a jelikož já ještě nevím pro co se rozhodnu,tak chci mít co nejlepší vysvědčení. Cíl-zapadat,ale šprtat. Chápete? Ne.
Prostě být tak dobrá kámoška pro všechny,ale být dobrá i v předmětech které mi zrovna moc nejdou-Fyzika,matematika. Když budu mít samé jedničky a dvojky,bude to legendární.
Jsem ten typ co chce mít dobrý známky,ale nechce se moc učit.

Nesnáším hádky rodičů. Ať se hádají jak chtějí,ale ne předemnou. Prosím. Ať mi dají znamení kdy mám odejít,jen abych to neposlouchala. Je to tak hnusný vůči mně. A ještě kvůli takovejm hovadinám.
Co se týče koncertu Mandrage. Ze začátku jsem si ho neužila,dokonce mi ukápla i slza nad mojí věkovou kategorií. Vážně hovada. Stoupnou si na lavičky a člověk si řekne "Vidím hovno,ale trochu jo." Začnou mávat rukama a člověk si řekne "Vidím hovno,teď už uplný hovno." Proč jsou všichni tak vysoký? Já jen 160 cm vysoká,jsem viděla stříšku podia. Pak jsem se přemístila.Protože budeme mít o dva dny prodloužený víkend (pátek-svátek,pondělí-ředitelské volno),jedu k babičce. Snad to dopadne dobře a přijede i sestřenice.

Tak se mějte hezky a buďte zdraví.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama