Září 2012

Bez konců není začátek

29. září 2012 v 9:14 | Aksal |  O blogu a o mně..
Návštěvnost blogu je už pár dní nulová. Začínám si myslet že si to píšu jen sama pro sebe. Nechci vypadat jako debil co se rozčílí kvůli kravině,ale.. Naštvalo by vás to? Tenhle "článek" nebude stát za nic. Ruším tenhle blog,ale s blogováním nekončím. Založín nový,na který snad už budu psát s radostí. Můžu se vykašlat na mé dva oblíbené blogy kterým komentuju každý jejich článek. Oni se také vykašlali. Takže tenhle článek je vlastně jen pro jednu osobu. Satine tebe budu navštěvovat i když mě blogování omrzí. Dám ti vědět ;)

S tímto blogem se loučím. Zduř!


Klávesnice

26. září 2012 v 21:57 | Aksal |  O blogu a o mně..
Napsat článek bez klávesnice nejde. Bárt překousnul kabel a tak jsme to dva dny lepili.

No nic jinýho nemůže nasrat,než nemoc na začátku školního roku. Ono nestačí že neumím dýchat nosem a tak musím mít přiotevřená ústa,ale teď musim mít pusu na maximum dokořán abych se vůbec mohla nadechnout. Velice vtipné vysvětlovat můj napuchlí nos,jak neumí dýchat.
Ve škole to přežívám,ale horší je když mám něco přečíst. Musím potichu aby mě nebolelo v krku,musím dělat desetivteřinové přestávky abych se nadechla a musím znít tak hrozně.. Vá ..

Prodám rýmu+kašel za výhodnou cenu- 1,-
ZNAČKA: urychleně!!

Škola není zase tak blbá jak si ostatní myslí,ale jde jen o to snažit se. Já se snažím,teda snažím se snažit se. Přece jen se mi vysvědční píše na přihlášku a jelikož já ještě nevím pro co se rozhodnu,tak chci mít co nejlepší vysvědčení. Cíl-zapadat,ale šprtat. Chápete? Ne.
Prostě být tak dobrá kámoška pro všechny,ale být dobrá i v předmětech které mi zrovna moc nejdou-Fyzika,matematika. Když budu mít samé jedničky a dvojky,bude to legendární.
Jsem ten typ co chce mít dobrý známky,ale nechce se moc učit.

Nesnáším hádky rodičů. Ať se hádají jak chtějí,ale ne předemnou. Prosím. Ať mi dají znamení kdy mám odejít,jen abych to neposlouchala. Je to tak hnusný vůči mně. A ještě kvůli takovejm hovadinám.
Co se týče koncertu Mandrage. Ze začátku jsem si ho neužila,dokonce mi ukápla i slza nad mojí věkovou kategorií. Vážně hovada. Stoupnou si na lavičky a člověk si řekne "Vidím hovno,ale trochu jo." Začnou mávat rukama a člověk si řekne "Vidím hovno,teď už uplný hovno." Proč jsou všichni tak vysoký? Já jen 160 cm vysoká,jsem viděla stříšku podia. Pak jsem se přemístila.Protože budeme mít o dva dny prodloužený víkend (pátek-svátek,pondělí-ředitelské volno),jedu k babičce. Snad to dopadne dobře a přijede i sestřenice.

Tak se mějte hezky a buďte zdraví.


Samé bezpečné věci

23. září 2012 v 12:56 | Aksal |  O blogu a o mně..
Věřím že lepší víkend už nezažiju.
Za celý ten rok co vedu blog jsem neprozradila kde se právě nacházím. Dnes je vyjímka.
Jsem na Mělníku a prožívám "Mělnické vinnobraní" .. Kolotoče,řvoucí hudba,zpěváci a kapely. Tak jo,ze začátku mi to připadalo jako obyčejný víkend,ale dnes jdu na "koncert". No nevím. Dá se tomu říct koncert? Uvidím Mandrage.
Už dva roky je tahle skupina moje nejoblíbenější. Konečně je taky uvidím živě. Hrozně se těšim,tak hrozně,že si to ani nedokážete představit.

Spousta atrakcí a z každé strany jiná hudba. Už mi z toho hrabe,ale hrozně se mi to líbí. Včera bylo snad nejvíc narváno.

Navštívila jsem "chobotnici" :D
Break dance

Trochu vyšší řetízkáč
Kamikaze
Vypadají jinak,ale tohle jsem našla na internetu. Dnes toho ze mě moc inteligentního nevypadlo,ale snad příště i s fotkama :) Pospíchám na Mandrage :D


Oranžová popáté-a je vymalováno

16. září 2012 v 20:50 | Aksal |  O blogu a o mně..
Jak už asi nadpis potvrzuje,pokoj je vymalovaný. Na oranžovo. Není to tak hrozné. Celkem se mi to i líbí! Překvapivé,že? Rozhodně udělám fotku té oranžové. Je to taková meruňková..

Po víkendu,který jsem si užila na rybářských závodech se cítím,taková odpočatá.
Odpočatá? To ano. Vyspalá? To ne. Tak trochu jsme ponocovali se sestřenicí a ráno jsme museli vstávat v 6,30,ale jinak to ušlo. Nezdá se to,ale to vstávání dá člověku hodně.
Rybářské závody byly vtipné a únavné. A tak potěší nasrání bratrance:

Já: "Chytil si něco?"
On: "Hm."
Já: "A co?"
On: "Hovno!!"

Koho by to nepotěšilo. Zasloužil si to. Řekl mi že mi smrdí oko.
Malá sestřenice byla lepší než malej bratranec (byly dětské a dospělácké.) .. Měla 42 bodů. A on? Čisťoučkou a nepoškozenou NULU.

Večer (21,00) nás přijeli navštívit sestřenčini kamarádi. Až starší babička (mladá nebyla doma) vylezla s holí,že je s ní přetáhne. Mluvili jsme s nimi totiž z okna a oni tam řvali.
Radek,který mě chtěl,si hrál na Simíra Gerchána. Popravdě je trošku postižený. Dělali jsme si z něch srandu. Mladší sestřenice,která mi je dost podobná kreslila na okno srdíčka.. On byl nadšený. Děláme si z něj srandu,ale na jeho místě bych taky nechtěla být. No nemyslete si,nechtěla jsem ho. Je mu osmnáct,ale sranda byla. Michal smál až David spadl z kola na Míru.

Dnes mě babička přivezla domů a já si lehla s úsměvem do postele,usnula jsem. Sice jen na dvě minutky,ale přece. Byla jsem vážně utahaná.
Na dnešní večer neplánuju koukání na televizi. Musim spát,protože zítra vstávám brzy,máme od sedmi. Takže žádné "Ještě chvilku." Aksal! (Je směšně jak mluvím sama se sebou,že?) Plánuju jít spát,ihned po dopsání tohoto článku. A já si musím,alespoň něco splnit.
Do školy se těším,jako nikdy jindy. Baví mě to,no asi tak,jako v první třídě.

Oranžová počtvrté

11. září 2012 v 20:03 | Aksal |  O blogu a o mně..
Tak jo. Asi jsem udělala špatný postup nebo nějakou chybu. Ano! Prohrála jsem.
Pokoj budu mít oranžovej. Jak jsem to mohla dopustit? Prý už je i koupená barva.
"Hm!"
Dnes rozohovory? Semnou? To se nedá říct :D Ano jsem naštvaná,ale zároveň i pyšná.
Napsala jsem čtyři články o jedné kravině-o oranžové. Došla jsem až sem-a to je rekord. Vydržela jsem se "hádat" s rodiči čtyři dny. Ani jednou na mne nezařvali..jen se mi smáli.
____________________KONEC____________________

Oranžová potřetí

10. září 2012 v 19:21 | Aksal |  O blogu a o mně..
Dnes věta "Bude to oranžové." ještě neproběhla. Něco o oranžové padlo,ale já jsem dělala že neslyším. Stále bych chtěla slyšet tu větu o tom,že to bude prostě hnědý.
Je to tady jak u tatarů. Pořád oranžová,hnědá,oranžová,hnědá.. Nic jiného. Dokolečka,dokola.
Nemám v plánu ustoupit. Nejsem na to připravená a nemám to ráda. Člověk by si měl za svým stát a neustupovat.

Asi si vážně myslíte že jsem šílená,ale zkuste to pochopit. Mám oranžovou třídu a ještě doma být v oranžové? V žádném případě. Jak už jsem psala dvakrát,nemám jí ráda a hotovo. Myslete si o mně co chcete. Pokojíček bude oranžovej až táta nebo máma zavelí s hlasitostí :D

Já se jen tak nevzdám.


Oranžová podruhé

9. září 2012 v 19:45 | Aksal |  O blogu a o mně..
Ano. Oranžová podruhé. Moje hádky-jestli se to dá tak nazvat- stále pokračují.
Oni ne a ne to pochopit. Mají svou hlavu. Táta by se mě v tomhle zastal,ale nevím co se to s nim děje,jen přitakává mámě.
"Já tu oranžovou prostě nechci!" Práskla jsem telefonem a velice nasraná jsem odešla do svého pokoje. Už vůbec nevím jak to mám říct. Oni mě stále neposlouchají a jen si jedou svoje. Kéž bych mohla říct všechno co nesnáším. Oni by hned zjistili jak nemám ráda oranžovou a žlutou.
Hned by řekli "Ach,ano Aksal. Samozřejmě že ti uděláme pokoj hnědou barvou." -IRONIE.
Myslím že stejně prohraju,ale za pokus to stojí,ne? Asi už zítra proběhne ta věta..
"Prostě bude oranžovej a hotovo!" Nazdar. Ani nepočkají na mojí reakci.

Bojím se i někam odjet,protože by to určitě vymalovali. Nemáte nápad jak by mě poslechli? :D¨


Oranžavá poprvé

8. září 2012 v 19:22 | Aksal |  O blogu a o mně..
Proč oranžová? Protože si rodiče přejí abych si pokoj nechala vymalovat oranžově.
Bože,je to tak dětinské a trapné. Nechci oranžovou a nechci,nechci,nechci. Buď hnědou a nebo modrou. Přece nemůžu mít modré skříně v oranžové barvě! Jak by to asi vypadalo?
Bylo by to hrozné. Nedokážu na to ani pomyslet. Váá.. Nesnáším oranžovou. Odkdy? Od té doby co jsem dostala od babičky oranžového plyšáka. Je tak hroznej!! Nesnášim ho stejně jako oranžovou barvu. Ještě dělá to potuplé "Brum,brum.." Mám oranžové barvy plné zuby.
Máma říká "Oranžová? Krásná barva. Bezvadně ti to tam zapadne ty skříně." Nesouhlasím.
Táta říká "Máš modrý skříně s hnědýma okrajema,bude to hezký." Nesouhlasím
Já nevím jak jim to mám vysvětlit. Prostě jí nechci a hotovo. Mám svůj názor. Mám snad právo rozhodovat o barvě mého pokoje! :D Jen přes mojí mrtvolu.

A proč oranžová "poprvé"? Protože věřím,že tahle kauza nebude jen na jeden den.
Nedají totiž pokoj,dokud nevyhrajou.


Nejůžasnější den

6. září 2012 v 19:51 | Aksal |  O blogu a o mně..
A zase budu velice trapná..
Dnešní den byl nejůžasnější ze všech! Měli jsme pouze čtyři hodiny a dvě z toho jsme byli venku na hřišti. Hráli jsme obyčejnou honěnou (aby to někdo nepochopil blbě,tak třeba baba!!). Byla sranda a poprvé za osm let jsem zažila,že se umíme chovat jako třída. Byla sranda,ovšem do té doby něž vylezl nějaký protiva z protějšího baráku a zařval na nás "Hej! Kdo vám dovolil tady si hrát! Nahoře máte hřiště tak jděte do prdele! Kde máte učitele?" .. Velice mě nasral,dědek v papučích. Tak jsem se na něj otočila s větou "Smrdí ti oko!",ale to on byl už dávno doma. Nechápu proč jsou všichni tak hnusný vůči "dětem" .. No nic,dnes jsem se dotkla asi všech. Všichni jsme se smáli a..Prostě to bylo fajn. Ani to neumím popsat. Nikdo se s nikym nehádal a taky jsme zjistila že Vojta se semnou baví-takový menší konflikt.

Od zítřka se už učíme a tak se i docela těším. Jsem zvědavá na chemii,jinak žádný nový předmět.Také bude nová učitelka na matematiku a fyziku. Učila i mojí mámu a podle toho jak vypadá je celkem přísná. No,zkusíme ten náš milej úsměv a tradá do pekla.

Dnes jsem trhala ze stromu oříšky a bohužel jsem tam nemohla dosáhnout,tak jsem si půjčila tátovu tyč (Bože,co já to dnes používám za výrazy) kterou má do práce abych si je schodila.
Marně. Tyč se zlomila na dvě půlky. Hodila jsem jí někam tam.. Táta si bude myslet že jí nechal v práci. Ach,mě to tak nebaví mu lhát.


Zoo Liberec

3. září 2012 v 9:35 | Aksal |  Fotky
Jelikož jsem už psala o svém výletu do Liberecké zoo,musím přidat také zmiňované fotky.
Neupravovala jsem je a ani nechci. Zvířata jsou taková a jiná nebudou.

Žirafa byla skoro u nás,ale to jsem nestihla vyfotit.
Slon se nezvedl a bohužel tam byl jenom jeden ;)


Satine asi tě zklamu. Ať hledám jak hledám fotka bílého tygra se mi někam vytratila. Vím,ale že jsem jí určitě měla. A tak alespoň přikládám fotku normálního tygra z Prahy :)