"..Zastav?"

10. srpna 2012 v 20:21 | Aksal |  O blogu a o mně..

Ono to frčí rychleji než jsem si představovala. Zdá se mi jako kdyby prázdniny byli teprve týden. Dlouho jsem se zase neozvala. Jeden důvod tu je-byla jsem u Karolíny. Napsat článek tam,nebylo zase těžké,ale přece jenom život na farmě je spousta zážitků. Byla jsem tam poprvé v životě a doufám že ne naposled. Moc se mi tam líbilo. To všechno.. Například přehánění prasat,sbírání vajec..Bylo to tak srandovní. A s ní ještě víc. Tak kdo by se nezasmál když utíká prase a poloviční člověk vezme klacek,bouchne prase po prdeli a řekne: "Hejáá!" Velmi bojácná :D Taky lonžování (-kůň na "vodítku") Terione a Kalverty bylo bezva. Řeknu vám,miluju koně,ale takhle blízko k nim jsem ještě nikdy nebyla.

Také její sestra s jejím (tuším že osmiměsíčním) synem je srandovní. V autě nám pouští bezva Skáčka a říká že tohle je hudba a ne žádná Farna a "Bíbr". Karolína proti ní měla hlody.
Například: "Týno. Ty když si čekala malého tak si byla v 3D kině? Ale to se prý nesmí! Co si tam dělala?" .. "Kadlo,představ si že jsem seděla a zakrývala si oči." Tři dny jsem si užila se smíchem.
Asi na to nezapomenu. Nedá se zapomenout na tak slavné výroky :D

Mám naraženou nohu. To je tak když někdo na balíkách chytá signál. Ale už to tolik nebolí.
Vlastně už vůbec. Jen mi řekla: "Tak teď pojď vlevo a dolů,ale hned se.." "..Zastav? To si chtěla říct? Kurňa!" Bolelo to jako čert. Špatná navigace! Příště do ní musím vrazit víc peněz :D

Zítra přidám fotky. Dnes už nemám čas to protřídit..

 


Komentáře

1 Satine Satine | Web | 11. srpna 2012 v 11:41 | Reagovat

Podle všeho sis to užila, musela to být sranda, takovej život na farmě.. A všechna ta zvířata! :D Těším se na fotky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama