Plave,plavu,plaveme

18. srpna 2012 v 21:46 | Aksal |  O blogu a o mně..
Už mně pálej oči. V televizi zase nic nedávaj a já zase sedím u počítače. Už dvě hodiny. Nehraju hry. Jen bloudím po blozích a pročítám. Nudím se. Všichni už spí a já si půjdu zaplavat do vany. Jsem nějaká unavená a hladová.
No tak Aksal,na noc se nemá jíst. Jako kdyby mi to uškodilo. Asi půjdu hned spát. Poslední dny se mi zdají krásné sny. Jeden o krásném pokoji,druhý o tom co nemůže v mém věku vyjít na veřejnost a na dnešek..To ani nevím,ale byl taky bezva. A tak se těším na ten dnešní. Tenhle pokoj je zatraceně dobrý. A to tak žlutou barvu nemám ráda.
Zítra odjíždím na chatu. Alespoň nějaká zábava. Těším se tam. Někomu přijde houpání se na houpačce v půlce lesa divné a mně zase zábavné. Jednou jsem to svoje lítání nahrávala. Spadl mi telefon a byla jsem ráda když jsem ho dala dohormady. Ten telefon mi teď dává zabrat. Dnes jsem ho třeba "čistila" (:D) a vypadlo z něj cosi (nevím jak to nazvat),nedrželo to a tak jsem musela použít známého kamaráda vteřiňáka. Pomohl a doufám že jeho síla bude mocná a dlouhodobá. Jinak dnešní vedro bylo silnější než já a tak jsem ani nikam nešla. Seděla jsem,ležela jsem a četla nějaké staré časopisy.
A,A,A .. Samé A! Jsem tak pitomá.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama