Konec prázdnin

25. srpna 2012 v 9:33 | Aksal |  O blogu a o mně..
Stokrát raději bych byla doma něž na chatě. Je pravda že tam se můžu jen tak válet ve stínu s nožkama nahoře,ale ta nuda? Jeden časopis jsem si přečetla asi stokrát. Výlet do města mě potěšil a koupila jsem si pár věci a nové boty. "Vyzdobila" jsem si svůj pokoj v bytě u babičky. (Babička bydlí ve městě,ale když je pěkné počasí jedou na chatu) V bytě je alespoň počítač,ale na chatě? Nic. Jenom houpačka na které trávím celý den. A t se jen k večeru přemístím do obýváku na televizi. A to tam budu až do konce prázdnin. Ano,sice jenom týden,ale pro mne věčnost. Tenhle týden by tam měl přijet i Tomáš (-strejda) a tak prý pojedem do zoo. Narodila se tma trojčata bílých tygrů. A já je miluju. Jsem zase dětinská.

Já si jenom řikám "Kruci!! Bude ti čtrnáct a chováš se jak malá." .. Moc tomu nepřidá chování babičky. Na víkend jsem chtěla jet domů protože,dva týdny u prarodičů? Ano,byla jsem tam takovou dobu. Více? Už ne. A tak.. Víkend jsem si přála strávit doma. Stalo se. Jsem doma. Ale ty věty .. "Ale mně se po tobě bude stejskat!" Bože! Dělá ze mně pořád malou. Já jí mám ráda.
Ale tohle? Áá! Zase se směju sama sobě a vzpomínám jak mi tu drsnou větu řekla asi stokrát.
Mamka mi nabídla ať už jsem doma,klidně. Ale já nechci být doma sama. Ještě více se nudit.
Alespoň tam na chatě prohodim pár slov,ale abych doma mluvila sama se sebou? Nechci.
Mamce už dovolená skončila a táta ani dovolenou neměl.

Po návratu mě překvapila novinka. Riki už jde na vlečku-to znamená,že táta vzal prasečí kůži a vlekl to po lese až..Nevím kam. A Riki šel po stopě,tedy po tom pachu.
Je šikovnej. Umí sedni,pac,hledej,hlas. Zase machruju co? Ale jsem na něj pyšná. Vlastně z části i na sebe. POmáhala jsem ve výchově. I když.. Když totiž řeknete hlas a Ajax se rozštěká,Riki ho pozoruje a skáše po něm jak magor.


No nic. Asi se půjdu projít pro nějaké časopisy..To jen abych si nečetla pořád to samé.
Ani facebook už mě nebaví.

 


Komentáře

1 Satine Satine | Web | 25. srpna 2012 v 9:42 | Reagovat

Nejsi dětinská, když miluješ bílé tygry, vždyť jsou úžasní. Taky bych se na jejich mláďátka šla podívat. Nechceš je pak vyfotit a hodit na blog? :D Úplně tě s těmi prarodiči chápu, třeba babičku mám ráda, ale být u ní nějakou dlouhou dobu v kuse? Ne. Pejsek je super, jsi šikovná, žes ho dokázala nějak vychovat. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama