Času málo

11. srpna 2012 v 13:09 | Aksal |  O blogu a o mně..
Zítra se koná odjezd na další vesnici. Tentokrát už tam na mně nebude čekat farma,ale sestřenice.
Nedá se říct že bych se těšila,ale ani že bych se netěšila. Uvidím Davida,Jirku,Michala..
Ale už jen to že tam budu pouze do úterý,mě tam neláká. To je tak když za mne rozhoduje máma. Prý abych byla radši u babičky. Můžu si vybrat. Buď jet a být mezi lidmi a nebo nejet a zůstat sama doma. Tak to radši pojedu. Měla bych jet až v pondělí,ale jedu zítra. Už abych byla pryč z domova. Nudim se. Ani se mi nechce ven. Jen se koukám na televizi a ležim.

Když už jsem sama doma,tak jsem chtěla něco napsat. Něco o tom jak se zmiňovaně těšim,netěšim a něco o tom že si příští článek počká. Možná ve čtvrtek něco přibyde. Ale nejsem si jistá.
Podle toho jestli pojedu k tetě nebo babičce. Po pravdě-radši bych chtěla k babičce.
Tetiny řeči o tom jak jsem vyhublá a že musím jíst mě vedou do pokoje k sluchátkům.

Asi si budu objednávat knížku. Zatím jen nevím jaký díl. Ale podle toho co jsem si o dílech našla na internetu vítězí "Holky na vodítku: Jmenuji se Martina" .. Pak je ještě Alice a Ester. Alici mi pujčí sestřenice a Ester si pak asi vyzvednu v knihovně. Uvidíme. Času dost..i když..

 


Komentáře

1 Satine Satine | Web | 11. srpna 2012 v 13:50 | Reagovat

Taky se docela nudím. Minulý týden jsem byla na dovolené a bylo pořád co dělat, ale dneska jsem doma a je to celý divný.. A ještě je venku hnusně, takže se mi vůbec nikam nechce. Se sestřenicí si to užij, možná se nějak extra netěšíš, ale určitě to bude fajn. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama