Červenec 2012

Střípky

28. července 2012 v 19:56 | Aksal |  O blogu a o mně..
Myslím že jsem se celkem dlouho neozvala. Je spousta závažných,ale i nezávažných věcí co se stalo. Pár věcí mě celkem dost drsně poslalo ke dnu. Dalo se to rychle do pořádku,ale vzpomínky nedělají dobře snad každému. Hlavně když jde o lásku. Když přijdete v okamžiku o nejbližší osobu-není to zrovna příjemné. V každém je něco dokonalého a já jsem pomalu zjišťovala že on má těch něco více. Ani v ten den nepoznáte že by měl přijít KONEC. Prostě to řekne z očí do očí a dále se o tom nebaví. Odejde. Jak už jste možná pochopili,nastal konec vztahu s tím nejukecanějším klukem. Prostě jen přišel a řekl něco ve smyslu že to nemá cenu. Nechápu jestli to celé byla jenom hra.. Je divné přijít o zvyk,kdy Vám píše smsku na dobrou noc. Usínala jsem s pocitem že mi ještě "zamňouká" telefon,jen že se opozdil. Celý den jsem krčila čelo. Zase jsem čekala na tu známou větu-"Nesluší ti to!"

X

Jsem mázlá,on tam vypadá vážně tupě. Ale je jediná. Upravenost-desetileté dítě si rádo hraje.
Fotka za pár dnů odsud zmizí. Nebaví mě zveřejňovat fotky na kterých jsme v teplákách.

Zítra by měla přijet Karolína. Tak se pokusím všechny ty střípky poskládat a složit z toho okno. Nějaký smysluplný příběh který by pochopila.
Nedávno jsem psala o naplněných prázdninách a teď jen čekám na 13.srpna. Pojedu daleko.
A už se nemůžu dočkat!


Už je to jinak

17. července 2012 v 9:36 | Aksal |  O blogu a o mně..
Stále se jen ohlížím. Prázdniny jsem si představovala jinak. Včera jsem psala sestřenici jestli teda přijede. A ona že až v úterý a ve středu odjede. Ach,ano chápu že u nás je vážně nuda. Že já vlastně přavážně svůj čas trávím doma četbou knížek. Ona je zvyklá na aktivní dny. Dny kdy chodí ven už od deseti hodin od rána do jedenácti do večera. Ale já takovou volnost nemám. Nemám a nikdy nebudu. Vím to.. Chápu to.. Nemám takovou matku která si semnou nepromluví o holčičích věcech. Mám matku která se o mně stará. A to někdy až moc! To k nám ani nemusí jezdit,na jeden den. Hlavně že já u nich trávím celé týdny a pak na mne ještě svádí že tam jsem tak dlouho jenom kvůli Davidovi a Michalovi. Jenže ona si nenechá narvat do palice to že mně to tam baví. Jen prý že se o ní vůbec nezajímám. Včerejší smskou mě celkem naštvala. Stejně sem jede jen kvůli kinu. Jen kvůli pitomému kinu. Už vidím že když bude pršet,zavolá rodičům ať se pro ní staví,kino se nekonná. Je taková. Pokud by to udělala nabylo by to poprvé. Tenkrát také k babičce nepřijela. A pak..zase to sváděla na mně. Že jsem jí říkala že pojedeme k babičce T. a hned k babičce M. tak ať jede semnou. Vážně,ona je těžký případ. Občas se mi zdá jak smyslu zbavená. Někdy je zase v pohodě. Také říkala jak nikdy nechce poznat Andreu a když jí poznala,nevšímala si mně,ale jí. Ano,na tohle jsem žárlivá.

Aksal


Jen aby toho nebylo málo

14. července 2012 v 9:09 | Aksal |  O blogu a o mně..
Jen aby toho nebylo málo. Bolí mě v krku,hlava a je mi hrozná zima. Snad nebudu nemocná.
Prázdniny bych si teda vážně neužila. I když.. válení v posteli mi je nyní příjemnější než chození na koupaliště. Jsem sama doma. Vím že nesmím,ale oni jsou tak rozkošní. Oba psy jsem si vzala do postele. Poté přijel táta,nic neřekl,ale kdyby to věděla máma.. Tak nevím jestli bych neskončila v předsíni s Ajaxem.

Ajax byl dnes nějakej nefotogenickej. Já za chvíli jdu na to hřiště. Asi s šátkem na krku.
Snad nebude pršet. To by se všechno pokazilo. Kostýmy by nám lítaly a měli bychom to ještě výš. Sice pod tím máme kraťásky,ale asi by to moc nepomohlo.
Dnes vážně jen krátce..


Slibovat a slibovat

13. července 2012 v 19:46 | Aksal |  O blogu a o mně..
Dnes jsem si "obalila" všechny učebnice. A to nečekaně.. Prošla jsem si chemií a fyzikou.
Fyzika nevypadá zajímmavě,ale chemie? Bože,ty vzorečky! Kdo to zase vymyslel? Po oblíkání těch salátů jsem se vydala na slibovanou procházku se psema. Když uviděli vodítko,začali jim jiskřit oči. Skákali a kňučeli. Kupodivu byli oba hodní a neutíkali. Ajax se na zavolání vrátil a Riki se nehnul ani na krok bez nabídnutí. Nakonec ten dnešní den byl celkem zajímavý..
Už je jisté že v pondělí k nám přijede sestřenice a v úterý půjdeme do kina. No ano,na Rozbřesk 1.část. Bude tady sice jen do středy,ale to já mám zase jiné plány. Pojedu zase k babičce M. a 29.července by měla asi přijet Karolína. Snad jí nezapomenu zítra napsat sms blahopřání. Mám to jako upomínku v telefonu. Ale znám to.. Zase to zazvoní a já si řeknu: "Ok,za chvíli." a pak už nic. Znám sama sebe.

Zítra se jdu podívat na fotbal s Danielem. Byl po telefonu nějakej zamlklej.
Vůbec nevím co to s ním v poslední době je. Když jsme byli venku tak mi řekl jen něco jako ahoj a pak jen jak se máš. Poté už mu volala máti ať švihá domů. Ten telefonát taky nebyl extra příjemnej. Slyšela jsem to i na dva metry. Nevím jestli to bylo tím že do telefonu řvala a nebo jí měl VELMI nahlas. Nechápu..

Jsou prázdniny,měla bych chodit ven,na koupaliště,ale počasí moc nepřeje,jezdit na výlety a mezitím se tady nudím. Takže se bude zřejmně obědnávat nějaká knížka. Jen zatím nevím jaká. Ani si nějak nemůžu vybrat.
Neporadil by někdo? Ne nic sprostýho,ale aby to mělo nějakej příběh..


Na 100%

10. července 2012 v 19:07 | Aksal |  O blogu a o mně..
Abych to nějak vysvětlila. Prázdniny jsou prázdniny a já jsem ráda,když nestrávím ani jeden den doma. Byla jsem týden u babičky M. pak zase u babičky T. Je to celkem krutý. Vždy když přijedete domů,jen vyházet věci z tašky a naházet nové,čisté. Máma mi řekla,že už ani neví jak vypadám.
A mě to má zajímat? Celý školní rok jsem trávila skoro jen doma,tak proč bych těď neměla navštívit i ostatní. Jeden háček to má a to vážně velký HÁK- Daniel. Je na mne naštvanej. Ale řekněte mu něco polopaticky. Ještě by se na vás naštval že mu to vysvětlujete,jako kdyby byl blbej.
Tak jsem mu to chtěla vynahradit a od neděle jsem doma. Také jsem se po delší době připojila na internet. Zjistila jsem že celé to (tenkrát) sobotní vystoupení je nahrané a dané na sociální síti.
Bezva víc mě proslavit už nemůžete. Moc tam teda nejsem vidět.. Ale prostě př tom nástupu. Hrůza.

! VIDEO ODSTRANĚNO !

Při nástupu jsem šestá. Tak si to hezky odpočítejete a pak si mě hlídejte.
Při 23 vteřině uplně vpravo,blíž dopředu odchází ta malá-Karolína. A já jsem tak trošku vedle ní.
Kdo by nebyl línej tak by si díky tomu videu zjistil kde bydlím. Video přestě za tři dny odstraním. Nepotřebuju aby to viděli všichni.

V tom drdolu jsem vypadala jako ušoplesk. Plachtila jsem.
Ještě k tomu všemu ty kostýmy byly příliš krátký.

V sobotu jsem si kolotoče užila. Vážně bezvadný den plný přeřvávající se hudby. Ale řetízkáč byl prostě nejlepší. Hlavně ve 23,00,jak skvěle svítil. Prázdniny si užívám na 100% !!
A vy?


Už vlastně rok..

7. července 2012 v 10:04 | Aksal |  O blogu a o mně..
Už to bude rok od té doby co jsem si založila blog. 4. července to byl vážně rok a mně se zdá že to tak hrozně rychle uběhlo. Přesto že je to celkem dlouhá doba,na to založení si pamatuju. Byla jsem tenkrát u tety v Mělníku a poslouchala jsem nějakou písničku. Ani si nepamatuju jakou. Vydržela jsem to i přes všechny ty pochybnosti co jsem měla. Tenkrát jsem neměla co dělat a tak jsem si založila blog. Vážně jsem si myslela že to vydržím jen měsíc. Psala jsem o tom jaké je to vlastnit blog který nikdo moc nenavštěvuje,o tom jaké to je když Váš blog navštíví okolo padesáti lidí a zbyde jeden komentář. Chválila jsem návštěvníky. Od 4.července jsem se změnila a změnilo se i psaní. Myslím že v článku už není tolik teček (................),tolik chyb-i když často když po sobě něco čtu jsem celkem překvapená.

Bla,Bla,Bláá..Takže ahoj..Možná si myslíte že podle názvu jsem kluk,ale nejsem kluk jsem holka ..
Budu sem psát co mně zajímá..co se mi líbí..,svoje příběhy (vymyšlené) někdy sem dám i svoje fotky..:)
Nejsem ten tip kterej si založí blog..a pak za půl roku napíše"SORRY ALE BLOG SE RUŠÍ PROTOŽE SEM NIKDO NECHODÍ"
Tak ahoj...:)))
Tak takhle vypadal můj první článek. Bože je to trapný. Bylo to vážně dlouhý.. Tak hrozně dlouhý že s z toho všichni začali nudit jak jsem byla blbá :D Teď už to jsou krapet delší články a myslím že i kvalitnější,i když jsem mám ještě co učit.
Narozdíl od jiných jsem vážně amatér.
Tak to bude pro dnešek asi všechno. Za půl hoďky jdu na pouť. A ano,budu se vozit na kolotočích. Vadí to snad někomu? :D
Mějte se hezky a užívejte si prázdniny!