Duben 2012

Už je to všechno jiný

30. dubna 2012 v 20:22 | Aksal |  O blogu a o mně..
Možná teď budu psát jak z nějaké neandrtálec. Ale poslední dobou...vůbec nevím co bych na tohle VŠE měla říct. Pokud mě doteď všichni brávaly jako slušnou puberťačku,měly by ihned skončit číst! Prostě mám chuť se jen vyzpovídat!

Všechno je teď na nic. Vůbec nechápu co se to se všemi okolo děje. Teď už vím že ta chyba není ve mně. Jo je super že máme štěně..jenže je na mně závislé protože se o něj starám vlastně pořád.. Moji rodiče tak nějak stále nechtějí pochopit že by teď měly zapracovat na výchově psa a ne na tom vypít pár piv v hospodě a k osmé hodině přijít domu. Ano,jsem
sama doma,ale vůbec mě to netrápí,jsem sama doma velice ráda! Každý den si dojdou pro deset piv a pak k večeru si jdou ještě do hospůdky na jedno. Vlastně je mi teď uplně jedno co píšu. Pořád jsem tvrdila jak mám skvělej a pestrej život,ale naopak. Mám ho nudnej jak film z 5o.let.. Dále..jakej degeš z naší školy vymyslel že jdeme DNES do školy? Jo už vím-všichni ti co "drží" s paní S.. Byla otázka zda-li chtějí učitelé jít do práce i v pondělí nebo si to nechat prodloužit. Ředitelka S. zvedla ruku že chce být v práci a tak všichni jako bulíci zvedli ruku také. Copak někdo může za to že S. nechce být doma se starym? Navíc dnes nám došly fotky (třídní),to jsem byla ještě víc naštvaná protože tam vypadám jak vyhulstrom. No vážně,jak když jsem zhulená. No ták..kdo by nebyl když se ze začátku fotograf říká samé nevtipné hlášky a zezadu místnosti se ozve: "Ty vole,mlč už!"..Jinak je celkem pěkná. Až na tu hlavu nahoře (třídní),ta je taky vytlemená jak rajče. No nebudu nic nalhávat,fotograf nebyl špatnej a ona mu tam pořád něco předhazovala. Bože už se chová jak Pinokio-učitel zeměpisu.

Jinak chci poděkovat všem co mi pod článkem v komentářích napíšou co mám v článku za chyby. A že jich tam většinou mám..Píšu je teď narychlo. Tak zdar a nenuďte se jak já!


Už je na klíně

28. dubna 2012 v 16:56 | Aksal |  O blogu a o mně..
Včerejší čekání na rodiče bylo hrozné. Přijeli okolo šesti hodin. Netrpělivě jsem čekala,jak já tak i Ajax. Když přijeli neubránila jsem se slze,protože vypadal tak male než na fotkách. Včerejší noc a dnešní ráno bylo úmorné. Do půlnoci tak nějak kňoural,ale od třích raních..HRŮZA! Nakonec skončil v ložnici u rodičů a u mně skončil Ajax. Původně měly být oba v předsíni v pelíšku,ale takhle to dopadlo! Ajax ho nemá nějak v oblibě. Riky ho párkrát zatahal za uši a už se mu vyhýbá obloukem. Teď mi Riky tahá po celém pokoji kůži kterou mám vedle postele. Pro jistotu ještě nakoukne do koše,ale nic nového. Dnešní článek jenom krátce,protože musím hlídat. Ajax se ke mně přiblíží jen když mně není Riki :D Je skvělé pozorovat jak se dívá na mé kroky a díví se jak to dělám. Jak vždycky kouká co po něm chci. Je úžasnej.
Zkoušela jsem se dnes podívat trošku na Angličtinu na nepravidelná slovesa. Máme se jich naučit třice do pondělí. Prý. Jenže máme florbalovej turnaj,takže ájina nebude. Musím se to naučit tedy až na středu. Jenže to asi stejnak nepůjde. Vůbec mi ty tři slovesa dohomady nejdou do hlavy. Je jich v třicet,jenže každej ten rádek obsahuje tři slovesa..takže...90 sloves ;) Bezva ne?! Teď jsem si udělala bezvadný kakao!! Ne teplý,studený. Vedro (s prominutím) jak sviň! Před týdnem jsem si obědnala od kámošky plavky,kupodivu mi jsou. Tak jsem je dnes ozkoušela v "terénu". Dnes jsem si (konečně) objednala přes internet USB kabel. Konečně jsem si udělala radost. Budu muset končit. Za chybičky se omlouvám,ale Riki usnul na klíně a já jsem ráda že na klávesnici vidím :)


Strach

27. dubna 2012 v 12:18 | Aksal |  O blogu a o mně..
Dnes jsme měli jet na Moravu pro Pihilipa (Rikiho).. Nakonec jsem se rozhodla že nepojedu,ale ukecala jsem rodiče že nepůjdu ani do školy. Oni to skvěle pochopili protože bych stejně celý den nemyslela na nic jiného než na toho malého špunta. Cesta by tam trvala okolo čtyř hodin a zpátky okolo pěti (s tim štěnětem),tak bych se naprosto v autě nudila! A navíc by nikdo nevyvenčil Ajaxe. Oni to skvěle pochopili protože bych stejně celý den nemyslela na nic jiného než na toho malého špunta. Nadpis jsem zvolila proto protože...Rodiče vyrážely v sedm hodin a já jsem mamce asi v devět poslala sms něco jako : "Tak jak to vypadá?" .. Ještě neodepsala. Snažím se nemyslet na to nejhorší. Myslela jsem na to jako co by se mnou bylo kdyby.. KDYBY! Už na to moc nemyslím. Jenže teď mně čeká ta nejhorší zkouška. Musím se chovat stejně jak k Ajaxovy tak k Rikimu. Což pro mně bude asi ten největší problém protože je to tak vždy. Vždy se chovám lépe k mladším než ke starším. Ajax už je stařík. Dvanáctka je dvanáctka. Bojím se že ho budu "odhazovat" a pak mi ho jeden den bude líto a už mně k sobě nepustí. Tak toho se nejvíc bojím. Toho že štěně bude na prvním místě! Snad to nedovolím. Bože už mi zase naskakujou slzy do očí. Citlivko! Ale Ajax semnou vyrůstal! Když jsem byla malá tak jsme spolu jedli Bobíka ze stejné lžičky (:D). Já vím řeknete si že jsem prase,ale pro Boha,bylo mi okolo dvou roků! A navíc,on určitě škemral.


Lepší zpráva je že mi teď přišla smska od mamky. Uf.
Rocky je úžasnej. Našla jsem jednu jeho fotku,je asi z roku 2011. Myslím že jsem jí sem dávala.
Alr to jsme ještě nebyli takový kámoši :) Včera mi vzal botu. No vážně! Bylo to divnej pocit jak jí hned vyplyvnul. Jako kdyby smrděla :D Drzej.
Teď mám lepší fotky protože už si ho i přidržim u sebe a klidně ho vyfotim. Ježiš už se z toho tady stává zvířecí koutek! Nazdar!


"Buďte ticho!"

24. dubna 2012 v 19:11 | Aksal |  O blogu a o mně..
Kristýna je od dneška Karolína (vlastní jméno!) :)
Dnes byla ve škole vážně sranda. Nebyla tam Andrea tak se nikdo s nikym nehádal. Jak skvělé. Karolína mi vyprávěla o své sestřenici a její duševně choré spolužačce. Spolužačka bez toho aby někdo ve třídě promluvil řve: "Buďte ticho! Pšt!"..Prý za napomínání dostala,alespoň pět poznámek,ale nedá si pokoj. S holkama-Nikola,Karolína a já-jsme začali nacvičovat tanec na akademii. Akademie se u nás na škole koná každý školní rok v letním kině. Každá třída se má jakoby připravit na prázdniny a předvést to co se za rok nacvičilo. My-jako každý rok-budeme zase tancovat. Minulý rok to bylo uspěchané. Původně jsme mněly hrát divadlo,ale nikoho to nebavilo tak jsme týden před akdaemii trénovali. Já jediná už mám půlku tance. A myslím si o tom skvělé věci-MUSÍM SE POCHVÁLIT! Teď mě bolí kyčel protože jsem se venku prala s tátou a on mě tak nějak nešikovně shodil na zem :D Škola je bezva o přestávkách,jak jinak. Tenhle týden je divně naplánovaný.
Pondělí- vstávala jsem brzy ráno protože se musím po tom víkendu tak nějak probrat (6,25)
Úterý- měli jsme němčinu od sedmy,takže zase brzo (6,15)
Středa- zítra mám doučování z matematiky,zase brzo (6,00)
Čtvrtek- doučování z ájiny (6,25)
Pátek- tak asi v 7,00 protože v osm budeme muset vyrážet pro štěně

Když jsem u toho štěněte.. Už je jasný jakého budeme mít. Myslím že jedna fotka neuškodí.
Tak to je si všechno,dnešek nebyl nějak zajímavý,ale o to srandovnější :)


Víkend

23. dubna 2012 v 20:10 | Aksal |  O blogu a o mně..
Tak začnu víkendem. Byl nudný a hrozně pomalu běžel. Línej jak veš! Celkem jsem se těšila do školy protože jsem toho hodně neřekla minulý týden. Práskačka. Jen musím sdělit že jsem se zamilovala do koní. Začalo to tím že jsem jezdila k babičce na chatu kde byla asi stovka koní. Navštěvovala jsem je každý den,tedy jen když jsem mohla. Přestalo to když se ta konírna zrušila kvůli úmrtí majitele. Od koní jsem si dala pořádně dlouhý prázdniny. Přestalo mě to i celkem bavit protože jsem na nich vlastně ani nejezdila. Pouze jsem seděla za ohradou a trhala jsem trávu. Nyní jsem zjistila že u nás přes silnici jsou také koně (tedy už to vím dávno,ale dřív mě nějak nezajímali).. Dokonce jsem si i zjistila jak se jmenují. Je tam jeden hřebec a kobyla,plus jeden poník-tedy Rocky,Lady,Lada. Nevím proč,ale když jsem přišla k ohradě Rocky ke mně ihned přiběhl jako kdyby mě znal léta. Viděl mě párkrát jen když jsem procházela okolo ohrady. Teď k ohradě chodím skoro každý den-teda tři dny-,hrozně mě to baví,žere mi boty a tak krásně ukazuje zuby když ho drbu na nose :) Dokonce jsem si pořídila i fotku a jsem ochotna si jí nechat dát vytisknout na klíčenku-tomu se říká blázen!! Myslím že mu je tak pět let. Nejvíc se bojím toho že mě to přestane bavit a že se budu chtít nějak od něj odpoutat. To by mě asi nejvíc mrzelo. Jinak zítra mám zkoušku z něminy. V tomhle případě mě víc baví AJ. Teď si ještě zoopakuju ty slovíčka,vůbec mi do tý mojí palice nelezou. Ti co chtějí vidět fotku toho mého "zázračného tílka" s jménami spolužáků,bude si muset počkat protože SD kartu mám někde zapomenutou. Takže až budu zase u babičky a pučím si od bratrance tak rozhodně ukážu! Párkrát jsem se teď porafala s mamkou kvůli sestřenici. Myslí si o ni že hulí trávu. Není to pravda. Já vím že Majda je taková divná. Jelikož ona tak trochu nemá ráda ani jednoho svého rodiče nechová se před nimi tak vesele jako třeba přede mnou. A tak máma si myslí že chlastá a hulí,já se jí ale zastávám protože nic takovýho není pravda. Ani jednou to nevyzkoušela. Ona by se svěřila. A co je na tom že se jí líbí kluk o pět let starší?


Vzbudila se,usnula

20. dubna 2012 v 19:24 | Aksal |  O blogu a o mně..
Dnešek byl suprovej. Pár hádek s Kristýnou,ale od těch ostatních byly jiné. Byly to hádky ze srandy. Napodobovaly jsme jeden film a pak Andreu s její větou která je teď IN po celý škole-"Tohle je můj plyšák!". V noci na dnešek jsem vůbec nemohla usnout. Přemýšlela jsem a to o divném tématu,o celebritách. Kdybych to tak nějak přiblížila tak přímo o Ivetě Bartošové. A přišla jsem na tohle..Ze začátku jsem si myslela že se chce pouze zveřejnit,ale když to s ní začalo být vážně zlé,bylo mi jí celkem i líto. Zatím co poslouchám všude okolo jaká je to kráva.. Myslím si opak. Poté co jsem viděla jeden rozhovor s otázkou-"Iveto kdo ti nejvíc v životě ublížil?"-"Vy!"..Je mi jí celkem líto. Ona nemůže za to že se jí v této době nedaří,ale tím že jí budou stále pronásledovat média,tak tomu asi vážně nepomůžou. Abych řekla pravdu,Bartošová teď vypadá vážně hrozně,ale kdo za to může? My všichni. Teda alespoň ti co chtějí pořád vědět nové informace ze světa celebrit. Tak teď už bych zase přeskočila k jinému tématu. Nevím jestli jsem to již zmiňovala,ale musím tedy ještě jednou. Dostala jsem tři jedničky z matematiky..Ale stále mi vychází trojka. Byly jsme s Kristou na doučování z matiky,tedy mněly jsme mít. Když jsme tam přišly přesně v 7,00 nikde nikdo. Přišel až v půla. Pak se asi dvě minuty držel za hlavu že na to zapoměl. Dnes jsme mněly zase tělák. Tedy Pinokia a zase cvičení na hrazdě. Ach,mne to vážně baví. A je KONEČNĚ pátek a před náma je víkend-Jupí!! :) Tak a teď jdu vyčistit klec tomu našemu bílýmu.. :D


"Tolhe je můj plyšák!"

18. dubna 2012 v 18:54 | Aksal |  O blogu a o mně..
Po včerejší konverzaci s otcem jsem otupěla uplně. Nikdy na mne nebyl tak hnusnej jako včera. Řval na mně a mával nepochopitelně rukama. V jednu chvíli jsem si myslela že mu hráblo. No dál od toho. Rozhodla jsem se mít vyznamenání. Jenže vůbec nevím jak na to. Chtěla bych to všechno zpět. Tu šestou třídu s dovjkama a jedničkama. Zkrátka,matematiku se prostě učit neumím. Když to holt nechápu tak si neumím vypočítat ani jeden příklad!! Nechápu proč to nikdo nechápe. Angličtina tak jakž takž půjde,s mojim přístupem ANO,se Stíhačkou NE! Dnes jsem se rozhodla s holkama jít konečně na to prosvičování slovíček v přestávce mezi odpoledkou. Přišly jsme tam a slušně pozdravily. Ona na chvilku odešla do kabinetu a pak se zase vrátila s drsnym výrazem jak kdyby jí někdo fláknul. Řekla nám pár českých slovíček a my jsme je celkem dobře překládaly. Nechci se chválit,ale většinu jsem říkala pořád já. Pak jsme nikdo nevěděly jedno slovíčko a ona řekla jen to její "Boše!" (to Š je tam schválně ona totiž hrozně všude strká to její slovenské Š!).. No a pokračovaly jsme dál. Ale nevěděly jsem ještě jedno. A teď budu psát to samé co ona řekla.."Ale děvčata,vy sem chodíte na procvičování ne na to abych vás to tady učila! Tohle já vám trpět nebudu! Takše dámy ODCHOD!"
Myslely jsem si že si dělá srandu tak jsme zůstaly sedět,ale ona to samé zoopakovala tak jsme se zvedly a odešly jsme. Ještě jsem si došla alespoň pro pití k ťamťanům. Je to fakt kráva. Zeměpis mi dneska šel protože jsem si všechny otázky a odpovědi četla zezadu v učebnici :D Nepodváděj!! Zítra jdu na doučko z matiky. Kristýna taky přijede. Alespoň tam nebudu s tim slizounem sama :DTeď domaluju do památníku Janče a jdu spát. Tenhle obrázek totiž není obyčejnej. Jo a ještě něco.. Včera jsem vešla na facebook a na hlavní stránce mě uvítalo video s mojí spolužačkou Andreou. To by jste nepochopili! Ona se natáčí s plyšákem a pořád tam opakuje "Tohle není obyčejnej plyšák tohle je můj plyšák. On mi vždycky řekne ´ahoj Andrejko jak se máš?´.. " Já jsem tady u toho počítače vážně nemohla. Umírala jsem smíchy. Pořád to její "Tohle je můj plyšák,není obyčejnej plyšák,on semnou bude až do smrti,tohle je můj plyšák,není obyčejnej,on semnou bude až do smrti.." :D NIC RADŠI. Kdybych jí chtěla vážně ztrapnit tak sem to video dám,ale až taková sviňucha nejsem!


Unikla z 30. století

17. dubna 2012 v 19:09 | Aksal |  O blogu a o mně..
Dnes jsem vyřízená. Poslední dny se dařily,ale i naopak. Tak začnu třeba těma dobrýma zprávama.
Dostala jsem dvě jedničky z dějepisu. Stíhačka mi řekla že bych si tu ájinu mohla vylepšit na dvojku. A ty horší. Dnes jsme mněly ty zmiňované konzultační hodiny. Tahle čtvrt hoďka probíhá tak že si dřepnu s mámou do lavice a posloucháme učitelku. Něco jako třídní schůzky,ale s dítětem. Celý den jsem se celkem obávala že bude něco zmiňovat o mém chování nebo tak. Nejdřív nám říkala o známkách a o chování teď,když už se školka odstěhovala do tradá.. (Jupíí!) Napsala mi na lísteček "vysvědčení". Takže dětska..Nic moc,ale jsem nadšená z toho zeměpisu a dějepisu!
 • Český jazyk a literatura 2-
 • Matematika 3! (:/)
 • Dějepis 1
 • Zeměpis 2
 • Angličtina 3
 • Přírodopis 2
 • Člověk a zdraví 1
 • Fyzika 2-3
 • Němčina 1-
 • HV,TV,VV,OV,PČ- 1
Tak a takhle to dopadá. Minule mi ještě ten basťoch říkal z matiky a fyziky 2. Vr..Já chci jinýho učitele. Fakt ho nenávidim. Je tlustej a odpornej. Když promluví je osprchovaná celá třída jeho slinama. Fuj a to já sedim u učitelskýho stolu! Minule mněl něco na brýlích a Kristýna mu říká "Pane učitel máte něco na brejlích!" a on jí na to odpověděl: "Tak tohle není něco,ale kousek jablka." a Krista se na mně tak divně podívala a říká: "On jí jablko vočima?"..
Fakt nechutňárna. S Kristýnou se teď taky pořád hádáme. Ale kvůli blbostem. Dens třeba kvůli sešitu z hudebky. Chtěla nechat opsat úkol tak jsem jí ho dala. Když jsem si připravovala na druhou hodinu vůbec jsem ho nemohla najít. Ona se tak debilně začala smát,hned jsem věděla že to schovala ona. Upřímně tohle schovávání věcí nesnáším,ona to ví. Pak ještě na mně začala ŘVÁT (to ona vážně umí!) že NIKDY nepochopim srandu. Nejhorší je že se jí všichni zastávají a ona toho využívá. Vždycky byla taková rozumná a vždycky se mě zastala,ale teď se zhoršila i v chování k učitelům. Minule Hrošíkovy řekla : "No vy tomu taky rozumíte! Vy jste zase chytrá jak policajti!" .. To ona nikdy neříkala. Ou, zase si stěžuju. Radši končím a jdu se učit zeměpis. Pá!

Smích-HaHa

16. dubna 2012 v 19:07 | Aksal |  O blogu a o mně..
Opět se sem vracím. Jsem celkem rozzuřená,protože..Škola je teď vážně na nic,zítra máme konzultační hodiny skoro celá třída. Takže jsem zvědavá co si ta vrána zase na mne vymyslí. Mám jí vážně plný zuby. Celou hodinu na nás řve a když se konečně uklidní (nebo to tak vypadá),tak začne znovu,ale o tom že nic neumíme. A dále.. Ve čtvrtek jsem si udělala skvělé tílko. Prostě jsem vzala lihovku a zezadu jsem napsala všechny mé spolužáky,ať už bývalé,tak současné. Vepředu jsem zase namalovala totálně vytlemenýho smajlíka a rok 2005-2014. Vzala jsem si ho druhý den do školy,sice nerada protože jsem věděla že si ho udělá alespoň jeden žák. Hned jak jsem svůj nový "model" ukázala,Andrea se na mně tak podívala a říká něco jako ve smyslu,to je bezvadný. Druhý den mi přišlo na facebooku upozornění že mě právě tato Andrea označila na nějaké fotce. Rozklikla jsem to a byl tam vélký papír a na něm jména spolužáků a rok 2005-2014! Samozřejmně že jí to ocenili lépe protože moje dílo vidělo jenom pár dívek. Toho trička jsem někdy hodim fotku. Jinak s Vojtou už je to zase v pohodě. Z očí do očí jsme si to vyříkaly a je klid. Prostě mu vadilo když jsem naváděla Kristýnu ať mu něco řekne. Prostě je to člověk kterej je urážlivej. Jinak teď si píšeme na FB. Náš skvělý rozhovor,od samého začátku (začínal psát on)
 • Čůs! :D
 • Čůs! :D
 • Jak je? :D
 • Jde to! :D
 • No u mně to tak jdy kdyby tě to zajímalo :D
 • Nezajímá no..! :D
 • .:D
 • ..:D
 • ...:D
 • ....:D
 • .....:D
 • ......:D
 • .......:D
 • Přestaň!!
 • To myslíš vážně?
 • Smrtelně!
No nechtěla jsem tam psát "Já,on,já,on..".. Už mám konečně tu fotku Bártíka. Je úžasnej!
Mněla jsem u toho takový skvělý "článek",ale když jsem to dala přečíst mému intelignetnímu bratrancovy tak řekl: "A to píšeš o tom trabantovy?"
↓Takhle nějak to mělo vypadat! ..
♥Broučku mám tě ráda
♥Ty mě dokážeš rozesmát
♥Ty a tvoje pohyby.. :D
♥Mám tě ráda
... ♥Jseš jenom můj!
♥Nikdy tě neopustím!
♥Každý by mi tě záviděl

♥Hrozně zlobíš,ale..
♥Ty tvoje oči,takový kukadla :D

Tak to bude asi všechno teď si jdu přečíst ještě přírodopis a hotovo.

P.S.: Doporučuju thriller "Přerušené ticho"..-nebála jsem se! :)


Nadpis

14. dubna 2012 v 15:33 | Aksal
Tak a konečně ZASE u sesřenice. Před chvílí jsme se vrátily,byly jsme venku. No vím že to teď bude uplně trapný,ale..
Když jsem tady byli..tenkrát,tak jsem pořád čekaly že potkáme někde nějakýho kluka,i když to byla asi myšlenka k ničemu protože TADY.. No dnes bych tuhle myšlenku chtěla vyhodit protože,jsme jich potkaly osm,dohormady. Šly si zahrát fotbal. Ty naše pubertální kecy o nich tady nebudu vypisovat protože by jste se v první řade začali smát a nešlo by Vás zastavit a v druhé by jste si asi mysleli že jsme trapný. Momentálně na mne nepromluvila ani slovo. Je zabraná do počítače,prohlíží si nějaké fotky a na moje otázky odpovídá: "Hmm".. Říkaly jsme si že bychom si mohly udělat zase pizzu,jako minule. Tajný recept-těsto děláme potají u nás v pokoji,pomalu krademe salámy,kečup..Je to dvojitá pizza,protože ona nejí normální salámy jako je šunka,hrozně vybíravá,takže jenom suchý jako je VYSOČINA,kterou já zase nesnášim. Teď jsme zase vykotlený z písničky "FRANTIŠKOVY ŠROUBY A MATICE Z LÁZNÍ". Trapný! :D Nemůžu z toho. No,alespoň dvě moje nejoblíbenější písničky v jednom! Jinak zítra se sem pokusím dát fotku Bárta. Hrály jsme si na foto studio,teda jenom hrály..! Ta fotka je úžasná. Je tam vykulenej Bárt s autíčkem. Starý obyčejný trabant. Tenhle týden byl vážně na nic. Nejlepší byl stejnak pátek a to z toho důvodu že jsme mněly tělocvik a končil týden. O tělocviku se všichni bavili jenom díky mně. Dělaly jsme cvičení na hrazdě. Na to jsem se těšila protože mi gymnastika celkem jde. Jenže jsem už celkem dlouho nebyla na tak vratký tyči jako je u nás! Když nám řekl že to máme přelézt,vzal si mně jako "příklad". Tak jsem to všem ukazovala a machrovala jsem. Najednou jsem se tak nějak začala převracet dozadu a začala jsem kopat. No a jak se mně snažil Pinokio chytit tak jsem ho kopla do brady. Ale přežila jsem to,všechno. On asi taky,ale vyprávěl to ředitelce na obědě! :D A dostala jsem jedničku! :D Ale ta ČEŠTINA je teď pro mne to nejhorší co může být! Trojka z diktátu a čtverec z písemky.^-ˇ Vždy jsem češtinu milovala,teď se bojím každé vteřiny strávenou s tou ošklivou,blonďatou ženskou která si o sobě myslí že je DÁMA! No nic. Radši už nebudu pomlouvat protože by jste mě asi nepochopili,protože.. Ahoj!