Neděle

8. ledna 2012 v 10:15 | Aksal |  O blogu a o mně..
Tak tenhle článek je přednastavený. Je neděle 8.1. a já teď v tuhle chvíli stojím na autobusovém nádraží. Netrpělivě čekám na Kristýnu a doufám že na to nezapomněla. Ona to dělá vždycky. Nechává si všechno na poslední chvíli. Hraje si na pozdní dámu,pak se omlouvá. Loni taky "Ty vole Kristýno kde jste?" Ona: "My jsme ještě odhrabávaly dědovy traktor!" Já: "Děda žádnej traktor nemá!!" Ona: "Jo možná tvůj ne,ale náš jo!"..V tu chvíli jsem byla tak zamotaná že jsem si myslela že jsme příbuzní :D..Je s ní sranda,obzvlášť když odpoví na primitivní otázku,rychlou primitivní odpovědí. Někdy je rychlá jak blesk,někdy bych jí nakopala do p****e!!
Na vysvědčení taky tady nebude protože jede na hory s rodičema. Takže jede na hory ten týden,kdy je příští tejden prázdniny (Nevim jak to napsat!! :D).
Nejlepší bude jak se budeme hádat o postel,umyvadlo a Andrea nám do toho bude kecat že tu horní postel má ona,k umyvadlu jde první ona..Takhle to my tři vedeme když nás zrovna nerozčiluje Nikola. Možná teď už Kristýna přijela co já vím. Možná přijela dřív než já. Jenže já než bych si vyndala ten 10 kilovej kufr ona je dávno na Aldrově. Jednu věc totiž o ní ještě nevíte. Mezitím co já měřím 160 cm,ona něco mezi 140 a 150 cm. Mezitím co já vážím 45 kg ona váží 31 kg.. :D Určitě budeme mít pokoje uplně v tom hornim patře,což mně dost štvě protože ten kufr je docela těžké tam vytáhnout! A budeme na pokoji jen my tři,což je na potlesk! ;)
Pak ještě vymyslet jméno pro pokoj. Asi sněženky a krávy..(? :D) Protože Machři rozhodně nejsme. Asi už skončím. Protože se ještě víc a víc těším.
 


Anketa

Co je dnes za den? ;)

Pondělí 21.6% (8)
Úterý 13.5% (5)
Středa 13.5% (5)
Čtvrtek 10.8% (4)
Pátek 13.5% (5)
Sobota 16.2% (6)
Neděle 10.8% (4)

Komentáře

1 Satine Satine | Web | 9. ledna 2012 v 20:35 | Reagovat

Snad si to na lyžáku užíváš, čekám o tom nějakej dlooouhej článek, až se vrátíš!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama