Leden 2012

Jupíí

31. ledna 2012 v 15:16 | Aksal |  O blogu a o mně..
Jen tak na začátek..5 dnů jsem nebyla na facebooku (rekórd!) .. A když už tam přijdu,vydím v online přátelích toho nejlepšího člověka na dvětě kterýho jsem neviděla už přes rok. Je to člověk který po mně chce vědět i ty nejzákladnější informace. Otázky jako jsou např. Co je? Co si udělala? Co se děje? .. Jsou u něj normální. A když už jsem se se svou dementní náladou vypovídala Začl uvažovat on-u něj to bývá na dlouho,ale jeho slova mně vážně dostala.

W.: proč je oslovovat Píčama a Kokotama :D :) když se můžeš usmát a říct že to sou Degešáci ktére bohužel nezměníš.!! :)

Já: Souhles bro ;D

W.: Je super že rodina drží spolu.!^^ sis :DD

Já: Protoze kdyz jim nadavas,teda aspon ja,vyrvu ten neklid a citim se svezi bracho :DD!

W.: to já si radši koupím Orbit.! :DD
co ztoho máš že na ně řveš... Je to jako kdybys řvala do zdi.! Sou většinou stejně hloupí :DD :))

Já: osvobozujici pocit :D

W.: :D ... Ok já si radši budu dál myslet že je degeš/ka.! A litovat těch kteří to nevědí.! :))

Já: OK ;)*

Tohle ani není moc dlouhý článek,jen jsem chtěla oznámit že i v tomhle divným světě je pro mně alespoň jeden člověk který pro mně udělá všechno. :)
Vysvědčení se neptejte.. Dvě trojky (Zeměpis,Ájina) .. Pánu učiteli bych dala pěst na oko! :)


Teď a tady

31. ledna 2012 v 14:21 | Aksal |  Píšu,píšu..
Vzpomněla si na to jak to vlastně začalo. Byla zoufalá,nechtěla to říct. Že to tak je,nevěděl vůbec nikdo. Sandra ze zoufalství udělala tu pitomost že začalo chodit s klukem o 10 let staším. Říkala si: "Vždyť deset let není zas tak hodně!". Bylo jí tehdy 15. Vůbec netušila co za vztahem přes internet číhá. Tenkrát jí nenapadlo že to může být někdo starší,než 25letý muž,a jiné nástrahy. Když poprvé viděla jeho fotky,věděla co je to zamilovat se na první pohled. Jeho tmavě hnědé oči okouulili i fotoaparát,jeho blond vlasy,které mněl lehce rozcuchané. Jak tak uběhla ta spousta času,Sandra si naplánovala schůzku v nedalekém parku právě s Petrem. Nenapadlo jí že by mohlo jít o zneužití. Byla tak zamilovaná že radši ani nepřemýšlela nad tím co by kdyby .. Scházela necelá hodina do schůzky s Petrem. Sandra netrpělivá přiběhla do parku o půl hodiny dříve. Zdálo se jí jako kdyby čekala už věčnost. Odbila patnáctá hodina,čtvrt na čtyři,ale Petr pořád nikde. Sandra začala pochybovat. Najednou se za jejími zády ozvalo: "Sandro jseš to ty? Ahoj" .. Je to asi Petr pomyslela si. Ale uplně jiný než na fotkách tmavě hnědé vlasy,modré oči,vypadal na více než 25 let... Bez pozdravu ze sebe vydala pouhé "Ale ty nejseš Petr z fotek!". Začínal se jí kroutit dech,bolela jí hlava,nohy. Napětí vzzrůstalo. Nikde nikdo,ona tam sama s neznámým člověkem v parku. Její myšlení bylo plné otázek a nadávek proti sobě. "Víš,ale já nejsem Sandra..No,no to moje kámoška..!". Nedokončila ani větu a Petr jí chytal za ruku,Sandra couvala snažila se mu vytrhnout rukáv bundy z ruky. Šel před ní,ona couvala a snažila se utéct. Její rukáv byl stále v dlaních neznámého člověka. Člověka kterého nikdy před tím neviděla. "A to mi chceš říct že tvoje kámoška má tak krásné hnědé vlasy,lesklé oči jako ty? Ne,ne..holčičko ty sis mně sem pozvala,tebe já chci poznat z blízka!" Jeho slova byla plná nadčenosti a radosti. Jenže opačně se cítila Sandra. Nesla v sobě vinu. Prozradila na sebe spoustu informací. Najednou Sandru popadla zlost,vztek a strach. Odhodlala se a svou pravou nohou nakopla neznámého Petra do břich. Petr pustil její rukáv,Sandra se rozeběhla,ale nedoběhla daleko. Odchytila jí parta puberťáků která jí začala pomalu,ale jistě osahávat. "Ne,nechte mě!"..Jenže její slova byla marná. V tu chvíli ležela na zemi,nahá,bez sil. Puberťáci utekly i s jejím oblečením po výkřiku "Rošťáci nechte jí být!". Sandra ležela schoulená pod kopcem,čekala že jí někdo takhle bezmocnou najde,že jí pomůže. Ale..

P.S.: Dál už si to můžete domyslet. ;)

Konec?

26. ledna 2012 v 19:15 | Aksal
Vůbec nechápu proč se mi zdál sen který jsem doopravdy zažila.. Ne nechápu. Asi jsem nějak pokažená. :) Je to asi nejoriginálnější článek co tady mám,protože ty rozhovory přímo kopíruju tak jak jsme si to psali! ;) Vlastně jsem hned věděla o kom "VOJTA" píše.. V závorkách jsou moje myšlenky.

Rozhovor na FB:
...
Vojta: no já jsem jí chtěl napsat že bych jí chtěla ale nvm jestli to je její pravý číslo
Já: (ježiš máš to pravý číslo když si mi nedávno volal ne?!) no to se musíš nejdřív ujistit jestli to je ono :D tak jí to napiš například na facebooku.
Vojta: jo máš pravdu dnes jí to napíšu
Já: (tak piš!!) no vidíš jak to jde
Vojta: jo když jsme spolu chodili před dvouma rokama tak se semnou rozešla ani nvm proč..a když jsem se jí před 5 měsícema zeptal nechtěla mně prej že někoho má
Já: (teď už si jsem jistá..) no asi vím o kom mluvíš :D
Vojta: a co by si na to říkala
Já: no co bych na to mněla říkat..prostě radši nic..
Vojta: a co jako jo??
Já: bojím se..
Vojta: čeho,koho?
Já: toho že kdyby to mezi náma bylo víc než přátelství,a pak by se něco stalo.rozešly by jsme se atp..tak by to nebylo jako před tím..
Vojta: tak ČAU ve škole

To bylo v pátek,sobotu ani v neděli mi nenapsal. Vždy jsem mu jako první psala já,ale on říkal že nechce abych mu psala jako první já. Ok. Chtěl to,má to mít! V pondělí jsem usedla do své lavice tak jako vždycky najednou to do mně vlítlo..ten pocit..vždyť on sedí za mnou..!
Celý den na mně nepromluvil,ale koukal na mně. Vražedný pohled,ajko kdyby mně chtěl zabít.
Párkrát jsem mu podlehla,dost mně natrápil. Trap se hochu trap se.
Andrea: "No tak nekoukej na něj tak!"
Já: "Co já? Já ne to von na mně pořád čumí jak debil!"
Dělala jsem naštvanou,to se ví.chtěla jsem mu něco říct,začít se s ním bavit..mít ho ráda,ale já k němu necítím tu zamilovanost. Cítím jen to "I LIKE YOU" ne to "I LOVE YOU"..


Začátek

26. ledna 2012 v 18:58 | Aksal |  O blogu a o mně..
Konečně si uvědomuji jak jsem na tu školu v poslední době dost a z vysoka srala..(:D) Docela mně to štve. Protože,to já jsem byla vždycky nejlepší! Baví mně to být ta nejlepší. Nevadilo mi když o mně všichni říkali že jsem šprt. No a? Nechci vyvážet popelnice se službou AVE! Prý si mně moc váží,ale směje se mi do očí. "No tak Aksal nebuď naštvaná..." "Ale já nejsem naštvaná.!!" .. Kontralozvědka. Musim zabrat,chci jí překonat,chci jí ukázat že i blondýna má chytřejší hlavu než ona. Fuj. Ona je tak dotěrná. A ten její smích-"Hahahahahahahahahanahahahahaha!" Há. Do teď jsem se mučila s dějepisem. Jo,nechám se vyzkoušet,i když věřím že už mi to tu známku na vysvědčení nepřepíše! Příští rok,musím dost máknout. Protože já tu školu chci! Já nevím proč,ale chci na ekonomku. I když nevím co bych chtěla dělat potom. Moje vysněná kadeřnice už zkrachovala. Jo,chtěla jsem být kadeřnicí. Živit se tím že se někomu budu štrachat ve vlasech. Jo jasně. A pak přijde někdo s černou pletí,vlasy jako kontejner a co já s nim. Ne tohle není urážka na romy. Tohle je prostě můj názor..! Někteří romové se chovají i lépe než ta odrůda bílých. Což mi připomíná že jsem se zapomněla kouknout na facebook jestli je tam Vanesa. No,půjčila jsem jí sešit a ona jde zítra na operaci. Já ho potřebuju. I když ona má ještě 2 sestry. No,to si ještě promyslím. Tak,zase sama doma. Zase netrávím tento čas na facebooku nebo jiným časem na internetu. Dokonce jsem se učila. Je to pro mne takhle nejlepší,protože mně to jde jen když si mluvím nahlas. Což,mi je divný kyž si tady mluvím a do toho mi kecají rodiče! Zjistila jsem že se neumím učit Matematiku. Nevím jak! Zase se mi zdá že jsem se moc rozepsala..*_* Pa.


Moc

24. ledna 2012 v 19:16 | Aksal |  O blogu a o mně..
Teď to na mně doléhá. Ta divná radost,zamilovanost a trable. :/ Vůbec nechápu k čemu je dějepis,ani otec to nechápe- Což je co říct. Po lyžáku jsem se chtěla změnit,ale tohle není změna,tohle je MEGA ZMĚNA. Jsem najednou jiná. A jak už jste pravidelní návštěvníci určitě četli,radši mám teď za kamarádky kluky než holky. Jen čekám kdy na to přijde i Kristýna která je teď novopečenou tetičkou. Její sestra dnes ve 04,34 porodila malého Vladimírka který váží něco přes 3 kila a měří 51 cm (Pro zajímavost stejné míry jako já,když jsem se narodila :D) Po 3 měsících jsem se dozvěděla že mojí mamky sestřenice je těhotná. Ok. Tak mi to neřikejte. Zbabělci! .. Včera jsem mněla fakt dobrou náladu protože jsem si koupila (po zimě :D) ty moje vysněný rukavičky. Sníh je už jenom na takzvané trumpetě. Trumpeta proto,protože je tam hrozně moc stromů a divná tma,nikdy jsem tam ještě neviděla sluníčko ani jiné světlo- trochu strašidelné!. U tetičky kterou přezívám šicí stroj mám obědnanou čepku která by se k tomu mněla hodit. "Jakou?" "No teto takovou tu s těma jak je přes uši a ty cancoury k tomu..!" No,doufám že mě pochopila! Doma prázdno. Většinou když je doma prázdno sedím u počítače,na facebooku,skypu atd. Jenže ne,dnes ne. Jen co dopíšu tenhle článek hups do vany udělat cáky cák (:D) a pak hajany. Připravit knížky? Cože? .. Mmm,zítra ráno.


Kliďas

19. ledna 2012 v 19:23 | Aksal |  O blogu a o mně..
Musela jsem předstírat že mi je líto. Že mi je líto že Kristýna odjíždí ZASE na hory s rodičema na lyžovačku. Přitom jsem vlastně ráda,že se jí alespoň na týden zbavím. Teď už uznávám a vím že kluci jsou někdy lepší "kamarádky" než holky. On je prostě s tím zastáváním mně uplně BOŽÍ. Takové žvásty co teď napíšu Vám zřejmně přijdou dětinské,hloupé a budu se Vám zdát jako totálně namyšlená a hloupá kráva. Tak trošku se svěřím. Protože tady na blogu..Já prostě stále věřím v tu nízkou návštěvnost. Že tady na ten blog nikdo nepřijde,že nikdo nebude tisknout moje články a ukazovat je rodičům (Jako nějaké krávy ;)) .. Jak už asi víte můj blog slouží k vypisování dobrých a opačných nálad. Nevím jak to napsat.. Asi to bude dlouhý článek,ale kdo si to chce přečíst tak to vydrží.


Když jsem přijela z lyžáku cítila jsem že se něco děje. Že mám zase motýlky v hlavě (Prej v břiše těžko!),a pořád myslim na někoho. Na někoho protože ani nevím o koho se jedná. Už dlouho jsem nebyla zamilovaná,neměla jsem dlouho ten pocit osoby která je mi blízká. Stále jsem přemýšlela kdo se mi vlastně teď líbí. Ale nemám v tom pořádek. Když se začnu bavit s Vojtou (Anděl stážný :D) líbí se mi Vojta,potom je to Adam za chvíli Petr. Ale je v tom zmatek pořád,pořád dokola. Vztek na Áju mně dávno přešel. Co bych dělala s klukem který do našeho města jezdí jednou za týden na Angličtinu a bydlí 11km ode mne. (?)
Vojta,Adam,Petr,Dominik...čtyři kluci a pořád je v tom bordel.
DOMINIK-Stejná třída jako já. Největší grázl naší třídy. Velikost stejně jako Kristýna (něco okolo 140 cm..),moc malý na mně :D
PETR-Všichni říkají že mně balí,mně je to u *-*-*- !! Jo taky jsem si všimla že se mně více dotýká,více se semnou baví. Ale v tom případě by mně balil kždej kluk. Protože po tý změně se už radši s nikym nehádám,moudřejší přece ustoupí.
ADAM-Takovej hezkej kluk to BYL. Teď asi nejhnusnější protože je zarostlej (vlasy!!). Ani nevím proč o něm píšu. Asi protože se poslední dobou chová divně.
VOJTA-Můj nejlepší kamarád. Nejhodnější člověk co jsem kdy poznala. Párkrát jsme se jakože pohádali. Bylo to kvůli tomu že jsem mu neporadila,ale to jsme si dělali srandu. :D

Nechápu proč takhle o těch všech klukách píšu. Protože mám z nich poslední dobou divný pocit! ;) Už mám z toho ťukání divnej pocit. Mám chuť na tancování. Asi si pustim nějaký písničky a budu jakože tancovat. Občas mně tak popadne!


Haf

17. ledna 2012 v 20:36 | Aksal |  O blogu a o mně..
To jsou nadpisy,že by se z toho člověk pozvracel!
Tak dnes už lepší nálada. Myslela jsem že si to s Ájou pškně vyříkáme- Já,Nikola.. Vždyť nám ublížila,přebrala kluka. O to víc mně dneska překvapilo když nám začala vyprávět esemesky které jí posílal včera večer. Haha,půjdou spolu do kina. No a? Vůbec mně to neštve! :/ Já jsem zase cítila to hluboké tajné zamilování. A pak se objeví jeden člověk takzvaný vlezprdelka a..je to celé v háji.To už bych neřešila.Lyžák jak už jsem psala byl oukej až do půlky středy (↑) .. Jo. Byla jsem v první družstvo.
Dokonce jsme s holkama mněly spestřenou sobotu kdy na Aldrov přijelo pár moderátorů rádia Černé Hory a jejich partner Big Shock! Nevím jestli znáte dívčí skupinu Diamond Cats (Něco jako 5Angels),tak ti (myslím že to byli oni) tam byli taky! Což jsem ani nějak extra neprožívala protože jsem mněla v hlavě jenom jednu jedinou myšlenku.
Pořád tu samou až do neděle! Konečně jsme přijeli domů a mně se chtělo brečet. Jo,rozbrečela jsem se sama nad sebou. To se stává. Najednou se cítím taková jiná..Dospělejší. Chci ukázat jak jsem silná,že se obejdu i bez těch co mi lezly do zadku. Vlastně nevím koho teď chci. Nejsem zamilovaná. Láska mi všechno zkazí. Nebo spíš NĚKDO mi jí zkazí. Jo už jsem psala že o tom nechci psát,ale to se nedá :D.
Škola začala hrubě. Písemky,písemky. A pak jedna lepší zpráva za druhou. A pak jedna horší zpráva za druhou. Ok, napíšu jak mi vysvědčení vychází. Jak ho mám na internetu zapsáno.
Na první pohled se zdá že jsem šprt. (:/) No a! Mně to nevadí. Doma se nějak extra neučím a když už tak dějepis.


Čeština- 2
Matematika- 3
Přírodopis- 2
Dějepis- 2-3 (zatim nevím)
Zeměpis- 3
Angličtina- 2 (Jupí to byl ŠOK..)
Hudebka- (Na internetu mám jen jednu známku a to je dvojka :) Takže mi to ukazuje dvojku :D)
Tělocvik- Překvapivě 1 ;)
Výtvarka- 1
Člověk a zdravý- 1 (Chování je prý v téhle hodině na trojku..když je to kráva šišlavá!)
Občanka- 1 (Stejná učitelka jako u ČaZ,samej problém..)
Němčina- 1
To je snad všechno ne. :) Myslím. Jenže u mně je to někdy těžké myslet. Haf.
Zase to haf. Nevím co s tím mám. Pořád Haf jak debil. Radši končím nebo se zemně stane ještě PES! :)


Uf.

15. ledna 2012 v 19:17 | Aksal |  O blogu a o mně..
Ani nevím kde začít. Neděle,Pondělí dobrý. Úterý to už skřípalo. A od středy to šlo totálně do prdele. Někdy bch se rozbrečela sama nad sebou. Teď pro mně platí- Mlčeti stříbro,mluviti zlato!Já..Já kdybych to řekla,mohla bych se vyhnout všem těmhle nasráním,bylo by to v pohodě.Jenže. Je tam to jenže. Já nechtěla urazit Nikolu. Celá naše parta řekla že se jim Láďa líbí. Ok,tak ta "ROZUMNÁ" řekla že se na něj vykašleme všichni. A jak možná tušíte ta "ROZUMNÁ" to udělala uplně jinak! Totálně obráceně,naruby. A všechno si u mně posrala! Jsem ráda když můžu strávit týden bez někoho koho mám vedle sebe každý den-rodiče. Ale tentokrát už jsem se těšila vážně domů. Nevim. Chtělo se mi brečet,smát,kopat,prát se.. Sice vím že jemu je 11. No a? Sama jeho máma (učitelka :/..) říkala: "Na věku holky nezáleží!". Jo a to mně štve. Je to učitelka.

A když už si vyberu toho pravýho s kterým bych se chtěla stýkat,povídat..Mít toho pravýho vedle sebe.. Konečně se zamilovat,ale když se přiřítí ona..Je to všechno jinak! A Kristýna. Ta má dost. Pokaždé říká něco jiného! Na Andreu: "Ale Ájo jela si sem s náma a teď se to celý točí vedle něj!"..
Včera: "Ájo tak se chytněte za ruku ne? Proč nejseš u něj Ájo?!"..A to bez ironie! Vrr. A k tomu se mi vykoupal telefon ve sněhu..nevim co s ním. Jde,ale pořád se mi ukazuje že je zaplej internet (kterej mám pro jistotu zablokovanej!)..Pozdní události atp..A outů (:D) se asi taky posralo! Než jsem odjela na lyžák mněla jsem 298,- kredit. Teď -19,-..A to se teda nemohlo stát! Tim jsem si jistá! Vím to. Mamka má sice T-mobile,mám to dražší,ale nějakých těch 10 sms+10 sms babičce a volání sestřence (2x) ..+ 2 sms neznámé číslo..To nemohlo stát tolik přece! No to mně nasralo tohle. Zítra třeba bude krutější den a nebo naopak. Ale tohle jsou nejhorší hodiny. Pa.


Pátek

13. ledna 2012 v 19:30 | Aksal |  O blogu a o mně..
Poslední přednastavený článek. A v neděli už přifrčim. Nevím jak vy,ale já vždy když jsme přijeli ze školy v přírodě,byla jsem taková lítostivá. Ne nebrečela jsem,ale byla jsem nějaká smutná že už to všechno skončilo. Jen krátký článek. Dnes zřejmně půjdeme s paní V. na noční lyžování.. :)
Těšim se hrozně moc! Je mi líto že Ája začátečník,bude na večer sama doma,ale já tam s Kristýnou hrozně chci. Budeme pomlouvat vždy na tý lanovce. To je nejlepší. Ježiš já bych tady pořád psala jak se těšim protože je teprve teď pátek 6.1. a já píšu tenhle článek. :D Tak jo. Zítra sobota pak neděle a jedu domů. :/ Tak to bude asi konec článku protože mně už nic nenapadá. Vím jak je těžký tohle číst protože já už ani nevim co píšu! :) Tak pa děcka a v pondělí dám vědět. :)


Úterý

10. ledna 2012 v 15:00 | Aksal |  O blogu a o mně..
Stejně jako předchozí článek,je i tenhle přednastavený. Jo možná je tam krásně. Napíšu něco o tom jak to bylo loni. V neděli když jsme se dokodrcali,tak jsme vytáhly všechny kufry a snažili je vytáhnout nahoru. Jo byla to těžká práce. Pan domácí mi naštěstí pomohl,mezitím co se vedoucí kurzu jen tak smál a koukal jak nám to "ubíhá". Vybalili jsme si..a teď nevím jestli to bylo v neděli nebo v pondělí,ale šly jsme na sjezdovku které jsme říkaly (a myslím že i teď říkáme) kotva. (Vleky v podobě kotvy,nechtěly jsme říkat u Jizerky :D)..Tam si nás paní V. nahrávala na kameru jak lyžujeme z deseti metrového kopce dolů. Uf. 30 minut jdeš na horu a 10 vteřin jedeš dolu. Večer jsme si promítali a říkali jsme si do jakého družstva půjdeme. 1. to byli ti nejlepší,tam šla Kristýna s většinou loňských lyžařů. 2. tam jsem šla já to byli ti pokročilejší lyžaři,a 3. družstvo měla paní V. a to byli úplní začátečníci.
Jsou dva vedoucí kurzu,takže 1 je spojená s 2. Jo byla jsem po celou dobu s Kristýnou. Jupí. Pak už nebyla žádná trojka,ale jen dvojka a jednička. Dvojka byla zvlášť a jednička byla zvlášť. Když už jsem měla druhý den jít k panu Pinokiovy tak jsem zjistila že Kristýna jde k paní V. protože brzdí pluhem. :D Tak nám to ubíhalo a srandy bylo pořád kopec,hlavně když jsme hrály Twister to bylo nejlepší! Jedna noha nahoře jedna dole a čekat kdo spadne dřív.. :)) Pak si zahrál pan Pinokio s paní..no ani nevím kdo to byl,zřejmě jeho přítelkyně,protože on se jí pořád snažil chytat na lyžích za prdel. :/ Odporný.. :D Je to tady asi bezva,i když nám pan domácí sežral mojí buchtu kterou jsem SAMA pekla,ostatně jako loni. Loni jsem mu slíbila že mu přivezu ochutnat perník co dělá mamka. Stejně na to zapomněl,ale před odjezdem nám ještě s Kristýnou ukazoval do autobusu něco jako "Ham,Ham!"