Prosinec 2011

Tučňák..

30. prosince 2011 v 19:03 | Aksal
"Všichni najednou jsou zamilovaní,čuměj akorát na ostatní a já že jsem k ničemu!"
Uf. Nikomu se nelíbí když řeknu že jsem krásná! :D Samozřejmně si dělám srandu jenže oni se hned podívaj,jako tučňák tázavým pohledem a naznačí pokrčeným čelem jakože: CO TO MELEŠ HOLKA. A já na ně jako pokrčim rameny a naznačim že si dělám srandu! Oni jsou hned ze všeho vyflákaný a povykládaj všude možně jak je Aksal namyšlená a blbá.. ://
Nemám ráda ty holky co si pořád říkají jak jsou tlustí,ošklivý atp. prostě takhle mají asi být,ať se smířej.. ^^
Někdy si řeknu "Dnes ti to sluší"..Dokážu si to říct,ale oni z toho dělaj hned..*
Prostě už nevim jak to vysvětli,ale jsou s tim hrozní. Proč si dávaj fotky s vyšpulenou hubou na FB. Hm?! Aby si na hornim pysku zakryli beďara?! Nebo proč si upravujou fotky tak až to není hezký?! Upravuju taky,ale tak abych nebyla UMĚLÁ! Jsou s tim tak otravný. Když řeknu "Jseš hezká" dočkám se buď "Hm dík" a nebo hlasitého smíchu.Dobrá nepotřebujou podporu,tak ne. Ráda chválím,oni jsou na to pyšní,ale dělají "jakože pff". To ale kdybych řekla dnes ti to nesluší tak to by bylo "Starej se o sebe,můžu být jaká chci..!!" .. ://
S tim už mně s***u!! :D


Po noční procházce

30. prosince 2011 v 18:21 | Aksal |  O blogu a o mně..
Docela vymrzlá jsem se vrátila domů. Mezitím co se napouští vana s horkou vodou dopíšu tenhle nesmyslný článek. Ale dost dlouho (celou tu procházku..) jsem nad nim přemýšlela. Docela ráda se TAKHLE procházím. Městem kam mně světlo zavede. Je to nejlepší ve tmě protože mám strach ale dokážu přemýšlet i nad něčim jiným než je přepadení,znásilnění atd. (:D) Dá se přemýšlet nad spoustou věcí. Od 16,00 jsem byla venku a dá se říct že před 10 minutama jsem se vrátila. Dala jsem si pár předsevzetí do nového roku,potkala bandu debilů co se baví tím že hází kamínky na střechu domova důchodců a vzpomínala.
Ty Vánoce mně ani nezmohly,nějak jsme je neprožívala protože...protože tady ani není sníh a to k Vánocům patří. Sice občas sníh s krutostí nenávidím,ale když není tak schází! Vlastně mi teď toho schází i víc-Lidi kteří mně vyslechnou,poradí..A ON!
Vlastně má dneska svátek. Nedokážu mu napsat smsku protože..protože nemám na něj číslo,na fb nechodí a já..Já jen čekám až tam zase pojedu on mně bude strkat z houpačky,nutit abych tam jezdila každý víkend. Jenže teď to nejde. Škola! Zase škola,lyžák musim něco dohnat protože pojedu na ten LYŽÁK. Týden chbyě,si TEĎ nemůžu dovolit,nemůžu to abych byla týden uplně někde v....* a uměla uplný NIC. Nenávidim matematiku. Svůj průměr mám dobrý. Ájina už se lepší-já se lepším. Akorát ta matika. Nesnášim geomterii..Há *_* ..Bylo by vyznamenání až na tu zmiňovanou Matiku! =O


Dáma s kofolou

28. prosince 2011 v 16:24 | Aksal |  O blogu a o mně..
"Čim víc lásky rozdáš tim víc ti zůstane"
Je,bude moje nejoblíbenější pití. Kofola. Miluju tu milion let starou reklamu.
Nejlepší. Mám ráda jak je ta kofola taková..No taková citornová. Ta obyčejná je nejlepší.
Ta,višňová. Fuj :D.


Když jsem minule na takovém menším výletě našla v krámu kofolu v plechovce. Neodolala jsem. :). Koupila jsem si hned 3 bez pomyšlení jestli to bude mít jinou chuť. Jo,ta v pet flašce je pro mně lepší. Je tam méně bublinek což mám radši. V plechovce to nějak nevyprchává. Jak dement jsem se hned s kofolou musela vyfotit! :D.

JÁ + KOFOLA =


Vánoce za námi,já jsem zpět

28. prosince 2011 v 16:13 | Aksal |  O blogu a o mně..
Po "dlouhé" době,která uběhla jako voda se vracím. Zdravím. Vánoce jsou "konečně" (No konečně..dá se to tak číct!) za námi,nabrala jsem síly a vrácím se! Zdravá,odpočinutá.
Jen k těm Vánocům. Z letošních,jsem nadšená i nenadšená. Málo dárků,ale drahé!
Televize,nové brusle,helma značková na lyže,kosmetika značková,oblečení.
Spousta maličkostí jako např. ponožky,spodní prádlo a takové. S jedním dárkem se fakt musím pochlubit. Takovej papoušek z TELESHOPPINGU je to jako stojánek na tužky,vedle toho je takové tlačítko v podobě kamene a když se zmáčkne papoušek začne jakože tancovat,něco řeknete a ten parchant to hned opakuje! (:D) .. Někdy mně to,ale štve protože si mluvim sama pro sebe a on to řekne líp a ještě nahlas.

Mluvící papoušek 2v1

To je on!

Největší radost. Asi z té televize. Vestavené dvd. No jupí,po dlouhé době jsem zase zkoukla Dobu Ledovou 1,2.. Pak tady mám připravený Už jsme tam,ale to asi vynechám protože to budou teď někdy dávat v televizi. To by mě podruhé nebavilo. :/ Prý i ktěm Vánočním dárkům patřil potkan. Ale NE! Vždyť jsme ho přivezli v listopadu! :O TO NE. Proč mu všichni říkají že je krysa?! Není. Je to potkan. Má jméno,tak to pochopte vy krysi. Há. Už mě s tím se**u. Všichni ať je to babička,teta..Navíc miluje bobíka,je to polovinou člověk. Pochopí.


Babičky jsme po Vánocích objížděli,v neděli. Ok. Přespala jsem u babičky se sestřenicí aby jsme se alespoň na Vánoce "užili". Došlo mi že mně to s ní ještě víc a víc baví. Tak jsme se bez souhlasu rodičů rozhodli že pojedeme k nim domů a že tam budeme chodit i ven.
Byla jsem nadšená protože jsem zase chtěla vidět Michala i Davida a i když ho NENÁVIDIM tak Jirku. Nakonec Jirka nešel ven což mně zklamalo a potěšilo. :/. Bylo to v pohodě Já,Majda,Michal,David,Mirda..Do tý doby než přišel Karel. Od pohledu vypadal na vyhulence a nevychovance. Myslí si že je KING! Objevili jsme (my všicni) auto které není zabržděné. Neměly jsme to říkat Karlovy který šel s Mirdou a posunuli asi o 10 metrů to auto.

Vypadalo to v pohodě. Bylo asi 21,20 a v tom tam přišla nějaká paní která tam všem (bylo nás tam 6) začala nadávat "Frajeři vy jste nám šahali na auto?! No ty vole to si ze mně děláte prdel? Minule to byli kamínky v oknech a teď to je posunutý auto! Co to bude příště? Hm? Rozpíchaný gumy?" Odešla,celkem naštvaně,já jsem v tom byla nevině společně se sestřenicí,Davidem,Michalem. A Karel na ní ještě "No já jsem teď přišel to asi voni." "Karle ty jseš tady největší hajzl." To byl konec jejich rozhovoru. Jo,asi bylo jasný že jsme to byli my. Protože v té malé vesničce jsme byli venku jenom my! :D


To byl asi můj největší průser.. )Jo pak jsme ještě my dvě krávy dali nějakýmu klukovy naše číslo,ale to bych teď neřešila)..

To bylo takové uvítání. ;)


Jak už jsem psala..

23. prosince 2011 v 22:48 | Aksal |  O blogu a o mně..

P.S.: Bude to tak do 30.prosince..! Musím ještě něco napsat než zase odjedu na lyžák atd. ;) A omlouvám se blogů kterým pravidelně zanechávám komentáře! ..
Aksal

Prázdniny

23. prosince 2011 v 22:44 | Aksal |  O blogu a o mně..
Zítra Vánoce. Ani to tak nevnímám že je to zase tady..Vánoce,nevnímám to protože vůbec nemáme sníh a je tady občas spíš jak na jaře. A k tomu nadpisu. Prázdniny,to protože jsou školní prázdniny...Já abych si je jako FAKT užila udělám prázdniny i BLOGU. No,protože teď budu zaneprázdněná-Štědrý Den,ježdění k babičkám,přespávání u známých atd. K tomu všemu jsem zjistila že táta nic nekoupil mamce k Vánocům,protože nevěděl co! (?) .. No,tak až zítra jako každý rok pojedeme do lesa aby mamka jakože zavolala Ježíškovy kolik toho nakoupil (Stará dětská tradice..! :D) stavíme se ve městě u Činčmanů snad nějakej ten pičifuk budou mít! To je takový menší článek,chce se mi spát,bolí mně hlava..A ten bordel v pokoji. Uf. Jenže nejhorší je že já vůbec nevím odkaď začít uklízet..Jestli tam a nebo.. Hrozná práce,snad poprvé zažívám depresy a stres a cítím že už TO NIKDY NECHCI zažít!

P.S.: Něco z mé hudební stránky..¨Tomáše Kluse neposlouchám,ale tohle má RÁNU :D
"Mezi pannami panuje věčná neshoda,jeden chce zvrchu tož druhý musí ze spoda..!"
Jak už je pod videem řečeno těch 56 Disliků mají na svědomí politici.Žiju,přežívám

19. prosince 2011 v 18:25 | Aksal |  Píšu,píšu..
Být sama sebou..?!
Neměnit se kvůli NIKOMU. Být sama sebou. Ovládat se. Chci to umět. Poznají na mně když se před někým "snažím". Znám to,zrudnu jako rajče a všechno mě pálí. To počem toužíme NIKDY neuvidíme a to co nechceme máme hned. Proč bych se mněla tvářit na každého HEZKY?! Já jsem JÁ.. Copak NIKDO neví že ten kdo mi může poroučet jen jeden? Copak si každý myslí že jsem JEHO.. Prožívat to co prožívá každý bych nechtěla.

To už se ani s nikým nemůžu bavit?
Taky se Vám srává že si něco pučíte nebo se na něco zeptáte kluka a všichni z toho udělají hned všechno možný jen ne přátelství..?! A ještě ke všemu to řekne ten nejlepší kamarád s tou nejlepší kámoškou. To mně dostalo. Mrzí mně že tohle všechno dělají jen proti MNĚ.
* Ptám se na něco Adama a Vojta na nás hned ukazuje že jsme "pár" .. "Jseš v pořádku?" "No Andrea to říkala.." "No a ty to hned jako opice musíš opakovat?!" "Tak sorry no,a je to pravda?" Já mlčim protože na něj nejsem zvědavá. "Tak řekni jo a nebo ne." "Ty vloe už držte radši hubu všichni za chvíli se tady nebudu moct bavit ani s učitelem!"


Tak to je PÁR zajímavostí,myšlenek z mé hlavičky kulaté dubové a teďka dodělat laboratorní práci a Hájí.. Zzz ♥*P.S.: Dnes sprostá Aksal musí něco připsat protože pojašený to blog ukazuje že "Text článku musí být vyplněný!" .. Ne vůbec není vyplněný! :/*

Popis

19. prosince 2011 v 17:33 | Aksal |  Píšu,píšu..
"Milujeme toho kdo nás nechce,nechceme toho kdo nás miluje..!"

Tak a už je to tady..Píšeme POPIS z Češtiny. Uf. Dnes jsme jenom tak na zkoušku psali. Myslela jsem že to vezmu domu a budu si to nějak OPRAVOVAT..Jenže nám to nakonec stejnak ukradla.
Mněly jsme si vybrat buď popis prac. postupu,popis osoby,popis místnosti.. Vybrala jsem si popis místnosti to je jasné! A za místnost jsem si vybrala pokojíček. Nějak jsem neměla co dělat tak jsem si to přepsala do počítače abych mněla jakoby takovou PAMÁTKU. No a jen jsem se Vám jakoby chtěla pochlubit,i když nejsem zrovna moc pyšná na tenhle popis. Vůbec mně to nebaví je to trapný. Loni jsme mohly COKOLIV. To mi přišo inteligentnější protože jsem se mohla "rozmáchnout"..Což já HODNĚ umím. Takže už nebudu dál NIC psát protože..To co se dnes událo je na jinou rubriku a na jinej ČAS! :D

Můj pokoj je modře vymalovaný. Na stěně jsou fotky naší třídy od prvního ročníku,nástěnka s plakáty,obrázky,fotky domácích mazlíčků,kalendář,terč na šipky a pověšená medaile z lyžařského kurzu. Když vejdu do mého pokoje napravo mám postel,stolek s klecí pro potkana,velké okno a klávesy. Hned naproti dveřím je stolek na němž je televize,stolek se zrcadlem,tiskárna,stolek s učením. Vpravo od vchodu jsou velké modré skříně s oblečením,stůl s počítačem,poličky s plyšovými zvířátky a postavičkami. Na mém pokoji se mi nejvíc líbí to jak je vymalovaný,okno s výhledem na les,postel,televize.

Líbí se Vám můj pokojíček? :D


Něco pro zasmátí

14. prosince 2011 v 16:22 | Aksal
Pán sehnal papouškovi samičku k připuštění. Sjednali to s majitelem za 500kč. Dali je do klece, přiklili plachtou a teď to začalo. Když je odkryli, měla samička otrhané peří.
"Cos to udělal?" ptají se papouška zděšeně.
Papoušek odpovídá: "Za pětikilo snad můžu mít děvku nahou, ne?"
* * * * * * * * * *
Poslední den ve školce přinesly všechny děti učitelce nějaký dárek.
Syn květináře dal učitelce dárek, ta si prohlédla krabici, zatřepala s ní a povídá: - Vsadím se, že vím co to je - jsou to květiny. - Přesně tak.
Syn majitele cukrárny jí dá dárek, ona si ho prohlédne a povídá: - Vsadím se, že je to bonboniéra. - Správně.
Pak jí předá dárek syn majitele vinárny. Učitelka si všimne, že z toho něco odkapává, tak to ochutná a ptá se: - Je to víno? - Ne. Učitelka ochutná další kapku a ptá se: - Tak šampaňské? - Ne. - Tak to vzdávám. Co to vlastně je? - Štěně!
* * * * * * * * * *
učitelka ve škole: Tak děti, kdo zná nějakou větu, ve které je slovo ananas.
Jaruška: "Máme doba ananas, je moc dobrý." Paní učitelka ji pochválí.Paní
Martínek: "Koupil jsem si krásný ananas." Dobře, povídá paní učitelka.
Vyvolá Dežu, aby taky řekl větu. Deža: "Tata jel do Ameriky a na nas se vysral."
Smějící seSmějící seSmějící seSmějící seSmějící se

Fejci do toho

13. prosince 2011 v 18:33 | Aksal |  Píšu,píšu..
Není třeba představovat. Lidi kteří se nelíbějí samy sobě PROTO si musí stahovat jiné fotky,např. svých kamarádů,nebo libovolné fotky holek či kluků a vydávat se za ně. Ve většině případech sena to přijde,ale znám lidi kteří už naletěli! Stačí se podívat do zrcadla a hned někoho znám.
Jo,přiznávám zamilovala jsem se přes internet do kluka,psal mi na FB,ICQ.. Na webce jsme se viděli jen tak rozmazaně. Byl to bezva kluk. Jenže opak je pravdou. Když jsem našla spoustu profilů stejných kluků,nemohla jsem uvěřit vlastním očím a vlastní blbosti. Mně se zdál už od začítku,takový,takový divný.. Byl zvláštní. mněl jiný hlas na jeho věk,takový .. mladší. Bylo mu 13 i tomu pravému klukovy bylo 13. Nejdřív jsem se ptala proč to udělal,chtěl abych uvěřila že je to ten pravý ON! Ne neuvěřila jsem..
Ztratila jsem na něj kontakt,od té doby se s nikým přes net NESEZNAMUJU. Fejci. Je to jen partička ubožáku co si o ssobě myslí že jim na to každý skočí.
Jenom nechápu jak by to (tehdy Petr..) Petr udělal až by jsem se s ním chtěla setkat,vůbec to nechápu. Já,myslela že je ten pravej,vlastně jsem tomu chtěla uvěřit. Tady nejde o úchyláky. Tady jde o zradu. O zradu kterou udělala,nevím proč. Kdyby se aspoň přiznal,ale on to ještě zakrýval.

Ježiš pochopte to. Na internetu holčičky od 9-15 let se všude registrují a chtějí poznato novélidi.. Uvidí hezkého kluka,nalítnou a bude z toho nešťastná.. Ona se zamiluje do toho dotyčného ne do obrázku! Nechápu ty lidi. Kolikrát jsme si chtěla udělat fake profil,abych byla u všech ta nejhezčí,ale proč bych to dělala. (?) .. Vždyť jsem taková jaká jsem a komu se to nelíbí ať roztrhá mojí fotku na kousky a spálí jí mně je to u pr***e!
Tahle vzkušenost mně přivedla k tomu že někteří lidi jsou fakt svině.. :/ Poučila jsem se a rozmýšlím si komu mám a nemám věřit!