Musí se pořád tak chovat!

4. listopadu 2011 v 18:31 | Aksal |  Píšu,píšu..
Jak už jsem jednou psala o té holce která mi "přebírá" kamarádku..
Je fakt tupá,němá nebo hluchá? Ne neí to jen chyba Nikoly,ale i Kristýny - což je DOST
říct! Kritýna vážně nevidí to jak ze sebe Nikola dělá uplnou husu? To jak dělá že to neumí,nerozumí atd.. Vážně mně dostává jak si Nikola užívá můj OŠKLIVEJ pohled na ty dvě když jsme na počítačích a Nikola mi schválně zasedne místo protože ví že chci sedět vedle ní!

Zdá se mi že mně jen využívají OBĚ DVĚ! Třeba teď máme zadanej projekt z fyziky a Kristýna udělala nějaké dvě tři věty a tím to pro ní končí! Dnes když jsme po DLOUHÉ době byli na počítačích ve škole tak se tam ty dvě bavili,ani nevím o čem a je mi to v celku jedno,ale pak jsme si mněly něco napsat a to se mně najednou všímaly "Já se k tobě kouknu jo?". Když Vám tohle navrhne nejvtíravější holka ze třídy..Nemluvě..Já nejsem..že bych jí zakazovala kamarádit se s někým jiným,ale už to vidím na tom LYŽÁKU jak já budu jako KRÁVA koukat na ty dvě jak si povídají,Nikola se učí od Kristýny atd..Prostě tomu věřím!

Nevadí mi ani to jak se s ní baví to mi je upřímně a zadní části těla,ale vadí mi jak je Kristýna slepá,hloupá a nevidí jak jí Nikola "využívá" .. A to mně nejvíc štve,protože já jsem byla taky tak slepá a blbá a dopadla jsem tak jak jsem dopadla! Ale Kristýna zase nevnímá to jak jí to chci naznačit!

Právě tahle demence nevím jestli probíhá u mně nebo v okolí,ale už mně to vážně štvě.. Všichni mi připadají takový agresivní..Až vražedno agresivní. Tak zkoumám jestli tenhle článek Kristýně vůbec ukazovat.

 


Komentáře

1 Punkie Punkie | Web | 4. listopadu 2011 v 20:58 | Reagovat

Nejlepší způsob je ignorace. Stejně to nijak vyřešit nejde, dokud si to sama neuvědomí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama