Čas a nálada..

10. listopadu 2011 v 13:55 | Aksal |  O blogu a o mně..
Čas a nálada v blogu hraje velkou roli! Sama jsem to zažila teď..
Prostě tak nějak zaneprázdněná,píesemky ve škole můj mozektotálně vyždímaly a to byli teprve dvě! Hledám různé informace na netu,ale ne a ne je najít. Jinak kdybych je nepotřebovala bych je i možná našla,ale teď když je potřebuju jsou zahrabaný někde v googlu! Teď koukám jenom na hodiny a čekám a čekám ani nevím na co ;) .. Ve škole je to teď uplně na nic! Tfuj thajksl!
Písemka z Ájiny. Blé. Ty stíhačkovitý keci o budoucnosti mně nebavěj! Jinak tak pro zajímavost je začátek roku a když sem se zeptala co mi tak vychází..Řekla mi že čtverka. Což mně docela nadzvedlo. A jelikož máme teď uplně pojašený INTERNETOVÝ žákovský tak ani nevím co mi vychází z přírodopisu protože učitelka n ám to nechce říct!

Jo já vím že je ta BUDOUCNOST důležitá,vždyť jsem se ještě dneska přesvědčila když k nám přišel do třídy Adam z deváté třídy a začal řikat (promiňte za ty slova :)) "Ty vole vy si teď ze školy děláte hovno,ale to uvidíte až v devítce až budete shánět na jakou školu půjdete pak!" Já mám sama SEN kterej bych si chtěla VÁŽNĚ splnit a to je škola EKONOMICKÁ a myslím že na to mám. Jenže ta Ájina.. ;/ ..

 


Komentáře

1 Punkie Punkie | Web | 10. listopadu 2011 v 17:24 | Reagovat

Já jsem školu nikdy nijak neřešila, řeším to až teď, když si mám právě shánět ty školy. Mou jedinou záchranou je gympl, kam doufám, že se dostanu. Ale přijímačky jsou dost těžký, tak nevím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama