Listopad 2011

Tak hezký den to mohl být!

29. listopadu 2011 v 19:41 | Aksal |  O blogu a o mně..
Ano,ano..Hezký den to MOHL BÝT! Vlastně to byl hezký den až do té doby než jsem se vrátila domů. Vlastně to začalo už ráno,totiž v úterý mám Němčinu už od 7,00. Tak jsem se včera večr rozhodla že se vzbudim až 7,25,do školy že to budu MUSET stihnout. Předem Vás vyvedu z omylu!-
Stihla jsem to! Ale můj otec jako vzorný otec,v 7,23 přiklusal do pokoje,prudkým pohybem otevřel dveře a s přísností řekl: "Ty dneska nestáváš?!","Vtávám.A uvítalo by mně hezčí probuzení!".
To byl náš raní rozhovor,po čemž jsem usoudila že je poslední dobou nějakej divnej.
Třeba včera. Nikdy mně nešel uložit do postele. Včera to byla VYJÍMKA. Řekla jsem mu to do očí : "Nikdy si tohle nedělal,nikdy ses nezajímal co bylo ve škole. Až teď když mi je 13 tě to začne zajímat!" .. Víc už jsem neřekla,víc už jsem neslyšela! Vážně mně to nezajímá! Já jsem mu řekla své.

Konenčně z očí do očí. Jenže to takhle BOHUŽEL někončí! Už asi týden víme že nám vypnou elektřinu (na dnešek od 8,00 do 12,00) .. Jen jsem mu ráno řekla aby kdyžtak napustil vanu aby si mohl např. spláchnout zácho (:D)..Dál..Počítač na noc nevypínáme jenom ho dáváme do režimu spánku,to je jako že když jenom klikneš tak se zase zapne. Ok. Takhle to je už postaletí!
Přijdu domů,něco říkal,zrovna nějak EXTRA jsem ho neposlouchala pak jsem si fakt potichu řekla "Buď už ticho!". Jenže pak to přišlo,skvělý. "Jo a ještě něco nechala si ten počítač v tom spánku von se vypnul a teď nejde!"..????? Proč by nešel ????? Hend mi to začalo probíhat hlavou : Zkazila jsem počítač,teď nemůžu udělat referát,dostanu další pětku atd. Tak mi to prostě nedalo a zkusila jsem ho zapnout. Blik! Počítač jde .. "Vždyť jde prosimtě!" "Jo? Von de jo tak zkus internet!","Ale ty si neřekl že nejde internet ty si řekl že nejde počítač!"..Víc na tuhle větu neřekl. Byla jsem vlastně i vděčná za to že nic neřekl. A zase,bohužel to ještě nekončí (:P) .. "No vidíš nejde to sem ti to říkal. Ty moc dobře víš jak tomu počítači nedělá dobře když se pořád zapíná a vypíná a necháš ho zaplej hlavně že sis vyžehlila vlasy,dřepěla si u toho počítače už ráno myslíš že jsem blbej?!" "Ne to si fakt nemyslim navíc vrať se do minulosti já jsem si vlasy ráno nežehlila a u počítače jsem neseděla..!" .. Nevím,ale táta se poslední dobou chová FAKT divně.. Tak že na všechno zapomíná. Minule se mamky ptal kde jsou ty šuplíky z mrazáku a kam je zase dala!! ..

Samozřejmně tu ledničku už mají 13 let a za těch 13 let si tatínek nevšiml že tam nejsou primitivní šuplíky! .. Mám ho dost.
Pak když jsem si pustila potkana přišel do pokoje a tak jakoby pomyslně plivl a řekl "Tfuj vyvenči si tu tvojí krysu a vyžehli si vlásky!" .. Při tom vyžejhli sy vlásky byl nemilé,nepříjemné pohlazení vlasů.Mám vztek i když to sepisuju. Můj táta pořád totiž naráží na to že si žehlím vlasy,že jsem bloond atd. A aby dělal že umí s YouTube nachází tam starý,známý písnčky o blondýnách! .. Já chápu že si dělá srandu,ale mně to moc vtipné nepřijde. I když jedna písnička mi DOST pomohla v jedné hádce s tou nejnamyšlenější holkou na světě - "Karlův most hledáš v Londýně co víc chtít po blondýně. Hlavu máš velkou jak dýni když posloucháš kabáty ve skříni.. (:D) " .. Jinak ve škole to bylo o něco lepší. :/. Něco,jsem nakreslila doma a vypadáto jako zhulená Lady GaGa. :/. .. A zítra ta vyšmatlaná výtvarka. I když teď jsme si vytáhli nějaké staré mapy a na to máme nakreslit např. grafity nebo tak,prostěco by nás napadlo kdyby jsme mněly spreje a velkou zeď..S kristýnou malujeme Peace to nás napadlo.. :D Aspoň ještě před výtvarkou jdeme na počítače..S ní je to BEZVA.Tak AHOJ..


Asi nejlepší den

28. listopadu 2011 v 14:56 | Aksal |  O blogu a o mně..
"Život je pes-a zuby cení a usmívá se po očku- život je pes, a proto není,rozhodně není pro kočku"

Asi nejlepší den za tuhle DIVNOU dobu. Možná to je tím že ve škole není Sára ani Nikola a je tam klid. Možná to je tím že se z téhle prokleté puberty snažím vylézt.. Každopádně jsme se dnes s Kristýnou max. nasmály..! Ty její slova (:D)..Nikdy nepoužívá slova jako jsou primitivní atd. Ani se nikdy moc nevyjadřovala sprostě,dnešní den byl asi VYJÍMKOU!
"My jsme minule byli s mamkou v cukrárně a tam z marcipánu bylo to..!"
"Co to?" "No to.." "No-(smích protože jsem si začala MYSLET) (:D)!" "No prostě to co maj kluci!"
Prostě dnešní den stál za to pak ještě povídání o Vanese že jí Marek dává žvýkačkyy protože má vleký prsa,nám nedá nic protože jsme lentilky atd.. Pubertální ROPUCHY,který ani nevědí o čem mluví!

Mimochodem HROZNĚ nás rozesmál jekot na 1. stupni ze záchodů když jsme šly z Angličtiny.
Pak nás,ale přešl smích když vyletěl kluk asi z 2. třídy s ubrečenýma očima a řval na celou školu něco jako "Ááááááu áááááááá!" .. Nejpřísnější učitelka vyšla ze třídy a začala řvát "Co tu řveš?!"..
k tomu ten KSICHT kterej mně rozesmál i potom "ŠOKU"..Zřejmně ten klučina mněl něco s rukou protože i jí pořád držel a řval "On mi jí tam skřípnul!!". Pak když se VŠE vysvětlilo jsme s Kristýnou mněly ohromnou srandu když jsme přemýšleli nad tím kam si jí asi skřípnul,když byl na záchodě.. (Asi víte co nás hned napadlo..!) ..Zasmály jsme se tomu marcipánu i v případě když Kris. ukázala jako že má oči jako (promiňte ale,...) koule a nos jako penis (..:D).
Dnes byl šílený den,jsem ráda že jsem ho S NÍ zažila. Vidět nás takhle dohromady se smát (Hooodně smát..) jsem dlouho neviděla-teda spíš jdeme slyšet.

Tak to je asi VŠE. Mějte se (třeba ještě napíšu..) ;) ..


Zase s NIMA..

27. listopadu 2011 v 19:32 | Aksal
Po dlouhé době jsme vyrazily NĚKAM s kamarády. Vlastně jsme tam byli o tělocviku a bylo to asi už před měsícem,ale tyhle fotky jsem do PC dala až dnes. :/..
Vyrazili jsme na BOWLING který nás tenhle týden čeká taky. (Jupí..)
Bylo to supr,sranda,bezva..Nejlepší bylo jak jsem JÁ vtzala tu NEJTĚŽŠÍ kouli. Málem jsem si jí pustila na nohu,to by asi bolelo.
Zase Dva a půl Chlapa: "Co je to za kolínskou?" "Osvěžovač ze záchodu." "Oo?!!!" "Co je sprej jako každej jinej!" (:D) ..
Tak a teď k tomu Bowlingu a to že to bylo BEZVA už jsem Vám asi říkala tak ty fotky. ;)
To by asi stačilo.. :D Ani na jedné fotce nejsem já mně nepotřebujete vidět ;) ..

S potkanem na zádech..

27. listopadu 2011 v 19:19 | Aksal |  O blogu a o mně..
..sepisuju článek..! Hrozně škrábe frajer! .. Áá. Nějak se plazí po zádech a doufám že se nechystá pod tričko protože to fakt EXTRA drápe! Kouše vlasy,lochtá,drápe,svědí..
Zase ta PANÍ nespokojená! Ocas obtočenej okolo krku a mám pocit že mně asi uškrtí!
Tak jo moment musím si vyměnit tričko-potkan si odskočil! :/
Tak jo jsem tu!

Extra víken s extra lidma,fakt! Vždy jsem Stmívání,Zatmění a další upíroviny uznávala za totální kravinu,uznávala jsem to za to : "Jak se na to lidi můžou koukat? Taková smyšlenina!" ..
Říkala jsem si hodněkrát,teď děkuju tv PRIMA za to že v sobotu Stmívání odvysílali protože se mi to fakt začalo hrozně líbit. Hned v pátek jsem si zkoukla na netu Zatmění,protože tohle mně hrozně zajímá. Sice jsem vyděla JEN Stmívání a Zatmění,Nový měsíc má "poruchu" takže byl smazán.
Už jenom to jak se Edward chová jak Bellu nechce zabít.
A už se chovám jako ta kráva. Zamilovaná do sci-fi postavy (:D)..
..Tak a dál od Stmívání,Zatmění, atd..

Chci se jen zeptat jestli si taky MUSÍTE psát slovíčka do slovníčku i když je máte v učebnici..?!
Ta Angličtina BUDE potřeba,ale jak mám vědět co říká když mluví tak hrozně potichu a rychle? (:D) .. Jinak Vánoční výzdobu už mám udělanou. Jenom nějaký sněhuláci na oknech a sněhové vločky. Pokusím se ještě nahrát NĚJAKÉ fotky do PC. .. :( ..

"Já tě chápu co se děje!" "A co?" "Jseš naštvanej že máma čeká další dítě." "Ne." "Hele já tě chápu,moje máma mi taky zkazila svým druhým dítětem život." "Co? Můj táta?" "Ano."...
↑ DVA A PŮL CHLAPA ↑

Nekoukám,ale slyším .. (:D)
19,19 HOD. .. ← Tak dobrou! :)


Pátrání po mém prvním JÁ

24. listopadu 2011 v 19:39 | Aksal |  O blogu a o mně..
"Raz,dva,tři,raz a dva a tři! Zkouška!"
Nemohu se usadit..V tom připadě nenapíšu kvalitní článek!
Nejsem s ničím spokojená. Nikdy mně tolik nebavila škola,nikdy jsem takhle blbě neseděla v židli!
Uf.! To je fuška! Nervy jsou na pochodu a mně se pořád něco nelíbí!
Nemůžu sedět s nohama volně dolů protože mně pak bolí záda. Nemůžu sedět s nohama pod prdelí protože pak nemůžu sedět.. Nemužu sedět v tureckém sedu v mojí židly u PC protože si tlačím nohy o opěradla!

Na všem mi poslední dobou tak záleží. Všechno musí být pečlivé jeden den a druhý je to uplně obráceně..Všechno mi je jedno!
Ta změna. Nevím čím to je jestli PUBERTOU ..! (?)
Někdy se směju sama sobě někdy vůbec ani nevím jestli se v tenhle den pousměju spoň na Kristýnu!.. Jak kdybych byla "Hana Losána" taková ta s dvoma tvářema-zamračenou a usměvavou .. Jak kdybych mněla v očích petrolej-na někoho se šklebila a na někoho usmívala!
Potratit! Utratit!

Jediné co mně teď poslední dobou bavíje tancovat,blog,potkan,výtvarka nic míň nic víc!
(Podepřela jsem si klávesnici o nohy abych cítilajak to "duní"!) ..
Zkouším zjistit to co by mně bavilo abych našla sama sebe! Ráda bych jela k babičce ke které vůbec nejezdím,ale nevím jak to říct mamce!
Chtěla bych se zase po dvouch týdnech setkan s Majdou (sestřenice) .. Chtěla bych si zase psát s NÍM! A možná je to kvůli němu. Možná,protože jsme si nepsaly už asi přes měsíc a půl.
Já zlomyslná jsem se ZASE koukla sestřenici na profil a koukla jsem se co si o mně píšou:
Ona: jako aksal uz nechce prijet zase k nam!!? :D
On: a co s tieem mam jako delat no a co?
* * * *

Ten kamarád u mně skonči,ale stejně ho mám pořád ráda víc jak ráda!
(Sedla jsem si do tureckého sedu,opět mně bolí záda a tlačím se o opěradla!) ..
Falešný úsměv u fotografa mně také nebavil! Tfuj.! "Řekni prdí!" řekl mi fotograf a já jsem s vyděšeností že před celou NAŠÍ třídou musím říct prdí udělala jako něco takovýho "EME!" ..
Jako když chcete říct "NE",ale se zavřenou pusou.
Jediný co mně dneska jako FAKT rozesmálo byl ten vtip když jsem ho řekla kámošce:
"Víš co dělá polda s obuškem v garáži?" "Ne" - U toho následoval výtlem - "Dobíjí baterku vole!".
Tak a směju se i teď sama sobě! .. Nenávidím to když řeknu vtip a musím ho někomu pořád vysvětlovat aby ho pochopil! Uf.!
(Sedím s nohama na stole-už nevím co si mám vymyslet!)

Ještě si vytáhnu Barta (potkana) .. Budeme spolu koukat na Ordinaci a oba čekáme jak to dopadně s Tondou! ;)..
100% NUDA

20. listopadu 2011 v 20:06 | Aksal |  O blogu a o mně..
Tak nadpis už mluví o všem! Bart (potkan) už spí,myslím že jsem ho dnes utahala až moc!
Po jednom kousku brambůrky usnul za monitorem. Byl to tak slaďounkej pohled :) ..
Chvá se doopravdy jak člověk. Jedno už vím-moc mu chutnají noviny PENNY!
Nemohla jsem ho odlákat. Jinak jedna taková MALÁ-pro mně významná- informace : Ještě 5 článků!
Nehodlám to něj slavit,ale oznamení musí být!

Zítra se mi nechce do školy-jako vždy! Vážně,ale vážně by mně teď ta škola bavila!
Jenže učitelé i spolužáci mi JÍ hnusí! Už ty "VELKÝ" holky co si MYSLÍ jaký jsou MACHŘI..
Uf..Ten pohled na ně mně DRTÍ!
Nějak nepobírám to proč něco řeknu (ze srandy!) jedný holce a ona jde hned žalovat druhá holka (její kámoška..)..Není to snad moje a tý holky věc. Samozřejmně už to takhle i když to píšu nechápu a je to zamotané. Dokonce z toho byla "hádka"..A hned po ránu ta mně nas***a!
Když si na to vzpomenu..Áá..!!

Potěšilo by mně SLUNÍČKO,ČAJ,POSTEL,LYŽOVÁNÍ..Konečně něco co mám ráda!
Jo a zrovna nemám ráda ZIMU,ale protože RÁDA lyžuju a mám nový lyže tak bych chtěla už SNÍH :P..

P.S.: Mněla jsem v plánu psát ještě dýl,ale kouknu na hodiny a ono už 20,05!!?!!! Musím jít koukat na ČSMT! (Ty reklamy-Áá..!!). Mějte se SKVĚLE! ;)


Jeden takovej nápad..

19. listopadu 2011 v 17:26 | Aksal |  O blogu a o mně..
Jenom se tak koukám a počítám..Blog VEDU už pomalu 5 měsíců..!!
Ještě jsem se tak nějak moc nepředstavila. Tak mě jen tak napadlo aby se o mně neříkalo že jsem taková a taková a přitom taková..!! Tak bych se ráda představila (popsala)..,ale nevím kde začít. Začnu u jména!

Aksal-Kdo by nechápe ať si to řekne nebo přečte pozpátku! Určitě pochopí. To je to jediný co dobrému člověku ve špatné náladě chybí ;) .. Moje pravé jméno je Jana. To jméno zrovna nemusím. Nejradši bych se nechala přejmenovat,protože doma mi říkají stejně jinak! Doma mám 3 zvířata,kdybych počítala i mého otce bylo by to 5 prtože ON je za dva!
Ty rozmazlení,malinkatý,nádherní,oškliví,mladí (?) zvířata.. -Pes-Ajax,Potkan-Bart a pro někoho trochu nepochopitelné ZVÍŘE - SRNKA-Majda ..Její osud Vám popíšu možná někdy příště ;D ..
Jedna taková jedna 158cm vysoká,blonďatá,pitomá holka které vadí už ty narážky na blondny!!
Nemám ráda svoje zuby a miluju svojí bradu-přijde mi tak divně zakulacená ..
Nezajímá mně co si o mně myslí ostatní! Drby dělají své. Nemám ráda ty VELKÉ holky co si o sobě myslí že se jich každý bojí.Mám ráda když máme volný den ve škole,nebo alespoň volnou hodinu. Strašně ráda poslouchám ty kecy druhých o ostatních. Ty kecy nedokonalý o dokonalých! :) .. A když jsem u toho poslouchání..- Lady GaGa,Reago,Markooz,Avril Lavigne.. (Nechce se mi to vše vypisovat ;)) ..
A jen taková fotka aby jste mně viděli,ale jen trochu ..


Více už nechám na Vás jak si mně představíte ;) .. Je to jen na Vás..


"Utíkej někam pryč!"

19. listopadu 2011 v 16:39 | Aksal |  O blogu a o mně..
"Utíkej dokud můžeš,utíkej od reality,dělej si co chceš.Jseš mladá!!"
Dnešní myšlenky a řeči MOJE mně vážně dostávaly! Taklové moudra,neznámá intelignece která u mně panuje pouze po plechovce Red Bullu .. Dnes jsem byla ošklivá,panovačná,ubohá třináctka kterou vůbec nezajímá co zajímá ostatní!
Jsem trapná a hnusná! Vyčítám si to jak jsem tak pitomá! Jak jsem to mohla udělat?! Ptám se sama sebe a neodpustím si nikdy! Není to ZAS TAK HROZNÉ,ale mrzí mně vždyť jsem podrazila nejlepší sestřenici na světě,nejlepší posluchačku mých špatných mouder..Vlezla jsem jí na facebook a četla jsem si její dopisování s jedním klukem kterýho vůbec neznám!

O to víc mně zaskočila ta SMSka : "Ahoj Aksal tak s Davidem je konec ještě ve čtvrtek mu napíšu a uvidím na facebooku jsem tě nezastihla tak doufám že zase někdy jindy.."
Vyčítám si to! Jak mám vědět jestli to je kvůli mně?! Vždyť já jsem mu nic nenapsala,nic jsem neudělala! Pan Bože!!!
Teď vůbec nevím jestli jí to mám či nemám říct!? Je to otázka pro Vás kdo si to čte! Proto taky prosím o odpověď,vaší odpověď!
Jsem uplně tupá.

Tak a teď trochu pozitivnější zprávy! : Juj,narozdíl od NĚKOHO (...) jsme mněly v PÁTEK VOLNO!!! ;)
Užila jsem si ho tím že jsme s rodičema vyjeli do nedalekého města..A abych si udělala RADOST tak jsem si vyžadonila po úmrtí OSMÁKA Pepika,Potkana!! Nevadí mi to že k nám nepojede ani babča ani strejda..Hlavně že ho mám.
Můj nemluvící KAMARÁD jménem Bart!! Sice ho mám doma asi .. 24 hodin,ale už ho miluju ..
Tady taková malá nepovedená fotka miláčka :D ..
Je mu 1 měsíc.. ♥
Nejradši má ten domeček s tou zelenou střechou..♥
Dohromady už mně pomočil asi 100x..♥
Ale stejně ho miluju..♥ :D


Jsem cool!

17. listopadu 2011 v 15:54 | Aksal |  O blogu a o mně..
‎2007= Jsi cool protože máš icq.
2008= Jsi cool protože máš skype.
2009= Jsi cool protože máš facebook.
2010= Jsi cool protože máš xteen.
2011= Jsi cool protože máš DATART.

Jo,teď jsem to zjistila prostě jsem COOL!
Tohle je důkaz jak čas ubíhá a jaká je svině internet! Facebook je pomalý protože je mnoho fake účtů které se nepoužívaj,na ICQ už najdu teď jenom sebe online,SKYPE tak tam mám asi dva kámoše,na x-teenu mně to už nebaví..!
Jsem velice štastná že jde facebook s dobou. :D .. DATART zaujal asi už přes 200 lidí!
Všichni si dávají ozdoby,a kecy a kecy..! Nikoho nebaví dávat hlas protivníkovy!
Tak proč si lidi hrajou na tokový svině? Proč,protože jsou!

Vím že už jsem dvakrát použila slovo svině,no teď už třikrát,ale zdá se mi spousta lidí přestrojený za kamarády/ky a protože jsou PAK (ano bohužel až po všem tedy pak..) odhaleni hrají si na neviňátka ..

Jinak jsem si dnešní svátek ani moc neužila protože tady byl VÁNOČNÍ úklid!
Poprvé jsem myla tolik oken! Poprvé jsem viděla jaký mám v pokoji MEGA bordel a poprvé jsem zažila jak dokážz být rychlá a pomalá!
Už asi od 10 mám v pokoji nástěnku..Obyčejnou plysterenovou nástěnku (Uf slovo polysterilenovou../Mám to dobře? :D),už od pradávna nenávidím velké pavouky..! Obyčejný VELKÝ pavou se zabydlel za tou nástěnkou! Juj,sem se trochu lekla!!! Trochu ani né,trochu víc!!

Je právě 15,52..Tak až bude 17,00 konečně vyrážíme n ten bowling!
Ta divná tma mi už taky leze krkem. V našich ZAPRCLICÍCH (přezdívka naší vesnice/města..),je BOWLING že by se z téhle zakopané díry konečně něco dělo!
Už tady není pomalu nic k vidění. Starý hotel kam si k večeru zalézají feťáci,hospody kam si nezletilý chodí kupovat kusovky,jeden oplzlý rom žebrající o peníze s přezdívkou solární panel,škola plná nepříjemnejch lidí a žáku .. !
Nic jiného!


Bolí mně zub,neumim ČESKY!

16. listopadu 2011 v 21:25 | Aksal |  O blogu a o mně..
Dnes mi nejde Angličtina a dokonce ani ČESŠTINA .. Vůbec! Dnes nechápu ani vyjmenovaná slova!
Dnes mám mozek na nic. Nevyužívím ho a ztrácí se někam do zadní části těla ..!
S dvěma posledníma bonbonama SKITTLES tak nějak zjišťuju žemně bolí zub!
A je to tady ta čeština,u nadpisu jsem doumala jestli ve slově BOLÍ bude mněké či tvrdé,ale tvrdé mi tam připadá takové "tvrdé"! Kdyžtak mně omluvte!
Jsem líná. Expozitura už DÁVNO frčí a já sedim u compu s položenýma rukama na klávesnici.
"Nějaká unavená holka dneska" .. Jo bodeť bych nebyla!
Z té školy,chození tam zpátky.. To je ta únava a ten blázinec v blázinci mně taky unavuje!

Dnes byla ve škole poprvé školka. Mezi námi inteligenty chodí už od rána hláška "Pšt dětičky spinkají ať nám nevinadají!",k tomu se přidává MEGA výtlem protože pohled učitelky na občanku přesně ve 12,16 mně dnes VÁŽNĚ ZASÁHL! Ten drtivej pohled,ošklivej,křivej,špatně namalovanej,zpocenej. Fuj. Už ani nevím jak mám vysvětli jaký má (např. budeme říkat hroch ona tak vypadá!!) hroch oči! Ošklivě modré a hluboko zapadlé! A vraťme se k tomu proč se na mně tak koukala. Přiznávám že když já se směju tak to není zrovna potichu,tenhle dnešní smích hrocha přivedl až k řevu,křiku,zmiňovanému pohledu.."Mně je to jedno Aksal půjdeš k třídní učitelce ta ti už vysvětlí jak se máš chovat!" .. Jako kdyby jsem se třídní bála,ale ne tu mám teď ráda protože je aspoň v téhle pubertální třídní krizi chápající!
Jinak nic moc extra :/ ..